osmino

Acunn

Acunn
(3900 total ratings on Google Play)
Acun Medya / News
Downloads: 100k
(3900 total ratings on Google Play)

Description

Acunn.com Android uygulaması artık Google Androil Market''te! Uygulamamız sayesinde artık her nerede olursanız olun yapımcılığı Acun Ilıcalı tarafından gerçekleştirilen Survivor; jüri üyeliğini Hülya Avşar Eser Yenenler ve Acun Ilıcalı''nın yaptığı Yetenek Sizsiniz; Moderatörlünü Acun Ilıcalı''nın jüri üyeliklerini ise Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş''in yaptığı O Ses Türkiye ve sunuculuğunu Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç''un gerçekleştirdiği Üç Adam gibi programların tekrarlarına ve ayrıca hiçbir yerde olmayan özel görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Acunn.com Android uygulamasıyla Süper Lig maç bilgilerine, dünyadan haberlere, gündem, spor ve magazin haberlerine anında ulaşabilirsiniz. Uygulama ile birlikte Acunn.com sitesinde yer alan tüm içeriklere ulaşabildiğiniz gibi sadece Acunn.com Android uygulamasına özel içeriklere de ulaşabilirsiniz.

Komik ve eğlenceli videoların yanı sıra, sosyal medyada en çok paylaşılan vine videolarını da Acunn.com Android uygulaması aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra TV8''de yayınlanan programlarla ilgili haberlere, videolara ve kamera arkası görüntülerine de Acunn.com Android uygulamasıyla ulaşabilir dilediğiniz içeriğe dilediğiniz yerde dilediğiniz zamanda ulaşabilirsiniz.

More from category

Quinidroid (Quiniela)
Iván Morales
DOWNLOAD
Amazing Science Facts
movin''App
DOWNLOAD
Мужской журнал JORNL
Denis Beklarov
DOWNLOAD
Zombies vs Bulldozer 3D Race
Boris Tsarkov
DOWNLOAD
Snow Bros Jump
ISAC Entertainment Co., Ltd
DOWNLOAD
8 Ball Pool Classic
Add Me Corp
DOWNLOAD
Instant Collage Creator
Pic Editor
DOWNLOAD
Deep Sleep
LeKuSoft
DOWNLOAD
Theme Go Launcher EX Christmas
berserk
DOWNLOAD
My Calendar Lite
Menew
DOWNLOAD
Dilbert Mobile
Tarsin (Europe) Limited
DOWNLOAD
KittenTaxi
Wonder People Co.,Ltd.
DOWNLOAD