osmino

Acunn

Acunn
(3900 total ratings on Google Play)
Acun Medya / News
Downloads: 100k
(3900 total ratings on Google Play)

Description

Acunn.com Android uygulaması artık Google Androil Market''te! Uygulamamız sayesinde artık her nerede olursanız olun yapımcılığı Acun Ilıcalı tarafından gerçekleştirilen Survivor; jüri üyeliğini Hülya Avşar Eser Yenenler ve Acun Ilıcalı''nın yaptığı Yetenek Sizsiniz; Moderatörlünü Acun Ilıcalı''nın jüri üyeliklerini ise Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş''in yaptığı O Ses Türkiye ve sunuculuğunu Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç''un gerçekleştirdiği Üç Adam gibi programların tekrarlarına ve ayrıca hiçbir yerde olmayan özel görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Acunn.com Android uygulamasıyla Süper Lig maç bilgilerine, dünyadan haberlere, gündem, spor ve magazin haberlerine anında ulaşabilirsiniz. Uygulama ile birlikte Acunn.com sitesinde yer alan tüm içeriklere ulaşabildiğiniz gibi sadece Acunn.com Android uygulamasına özel içeriklere de ulaşabilirsiniz.

Komik ve eğlenceli videoların yanı sıra, sosyal medyada en çok paylaşılan vine videolarını da Acunn.com Android uygulaması aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra TV8''de yayınlanan programlarla ilgili haberlere, videolara ve kamera arkası görüntülerine de Acunn.com Android uygulamasıyla ulaşabilir dilediğiniz içeriğe dilediğiniz yerde dilediğiniz zamanda ulaşabilirsiniz.

More from category

8bit Ninja
DogByte Games
DOWNLOAD
Pocket Horse - Free
Bill Schroeder
DOWNLOAD
Antonyms by BabyBus
BabyBus
DOWNLOAD
Sonic Volleyball Beach
Giraffe Games Limited
DOWNLOAD
Shia Calendar
Zahra Apps
DOWNLOAD
Jelly
Jelly Industries, Inc.
DOWNLOAD
Field Runner
luyen
DOWNLOAD
Racing Jockey
G-Gee by GMO
DOWNLOAD
Europa-Park Guide
Europa-Park GmbH & Co Mack KG
DOWNLOAD
Gold Tiger Trial
DMF, Inc.
DOWNLOAD
ImageCollage(iCollage)
kumadot
DOWNLOAD
Backgammon V
ZingMagic Limited
DOWNLOAD