osmino

Acunn

Acunn
(3900 total ratings on Google Play)
Acun Medya / News
Downloads: 100k
(3900 total ratings on Google Play)

Description

Acunn.com Android uygulaması artık Google Androil Market''te! Uygulamamız sayesinde artık her nerede olursanız olun yapımcılığı Acun Ilıcalı tarafından gerçekleştirilen Survivor; jüri üyeliğini Hülya Avşar Eser Yenenler ve Acun Ilıcalı''nın yaptığı Yetenek Sizsiniz; Moderatörlünü Acun Ilıcalı''nın jüri üyeliklerini ise Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş''in yaptığı O Ses Türkiye ve sunuculuğunu Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç''un gerçekleştirdiği Üç Adam gibi programların tekrarlarına ve ayrıca hiçbir yerde olmayan özel görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Acunn.com Android uygulamasıyla Süper Lig maç bilgilerine, dünyadan haberlere, gündem, spor ve magazin haberlerine anında ulaşabilirsiniz. Uygulama ile birlikte Acunn.com sitesinde yer alan tüm içeriklere ulaşabildiğiniz gibi sadece Acunn.com Android uygulamasına özel içeriklere de ulaşabilirsiniz.

Komik ve eğlenceli videoların yanı sıra, sosyal medyada en çok paylaşılan vine videolarını da Acunn.com Android uygulaması aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra TV8''de yayınlanan programlarla ilgili haberlere, videolara ve kamera arkası görüntülerine de Acunn.com Android uygulamasıyla ulaşabilir dilediğiniz içeriğe dilediğiniz yerde dilediğiniz zamanda ulaşabilirsiniz.

More from category

Face Swap Lite - The Original
Margeo Apps
DOWNLOAD
SuperSU
Chainfire
DOWNLOAD
BudTrimmer - Weed and Cannabis
Weed Maps
DOWNLOAD
Starhit.ru:Новости Шоу-бизнеса
Hearst Shkulev Media
DOWNLOAD
Ninja Killer: Zombies Run
HappySunday
DOWNLOAD
Мужской журнал JORNL
Denis Beklarov
DOWNLOAD
Flick It
Arorasoft
DOWNLOAD
Itatiaia
MobRadio
DOWNLOAD
ArcherWorldCup - Archery game
LitQoo
DOWNLOAD
Aptallık Testi
Zyna Mobile
DOWNLOAD
SMS Lock
ThinkYeah
DOWNLOAD
Basic HTML
Jessica Harvey
DOWNLOAD