osmino

Acunn

Acunn
(3900 total ratings on Google Play)
Acun Medya / News
Downloads: 100k
(3900 total ratings on Google Play)

Description

Acunn.com Android uygulaması artık Google Androil Market''te! Uygulamamız sayesinde artık her nerede olursanız olun yapımcılığı Acun Ilıcalı tarafından gerçekleştirilen Survivor; jüri üyeliğini Hülya Avşar Eser Yenenler ve Acun Ilıcalı''nın yaptığı Yetenek Sizsiniz; Moderatörlünü Acun Ilıcalı''nın jüri üyeliklerini ise Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş''in yaptığı O Ses Türkiye ve sunuculuğunu Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç''un gerçekleştirdiği Üç Adam gibi programların tekrarlarına ve ayrıca hiçbir yerde olmayan özel görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Acunn.com Android uygulamasıyla Süper Lig maç bilgilerine, dünyadan haberlere, gündem, spor ve magazin haberlerine anında ulaşabilirsiniz. Uygulama ile birlikte Acunn.com sitesinde yer alan tüm içeriklere ulaşabildiğiniz gibi sadece Acunn.com Android uygulamasına özel içeriklere de ulaşabilirsiniz.

Komik ve eğlenceli videoların yanı sıra, sosyal medyada en çok paylaşılan vine videolarını da Acunn.com Android uygulaması aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra TV8''de yayınlanan programlarla ilgili haberlere, videolara ve kamera arkası görüntülerine de Acunn.com Android uygulamasıyla ulaşabilir dilediğiniz içeriğe dilediğiniz yerde dilediğiniz zamanda ulaşabilirsiniz.

More from category

Hide SMS ,Private Message
ICT Inc
DOWNLOAD
40кг диеты похудение
Appteam
DOWNLOAD
Vampire Bloodlust
TACOTY US
DOWNLOAD
사이퍼즈 보이스 박스
NEOPLE
DOWNLOAD
Iltalehti.fi
Iltalehti
DOWNLOAD
TeliVoip
Spinytel
DOWNLOAD
Reign of Conquerors
Minoraxis
DOWNLOAD
Sound Touch
SAT-BOX
DOWNLOAD
il meteo di Tempo Italia
Meteo Giornale S.r.l.
DOWNLOAD
Split Camera HD
Wombatix
DOWNLOAD
Jalan Onsen Guide
Recruit Holdings Co.,Ltd.
DOWNLOAD
Автоскачка музыки Вконтакте
Pavel T
DOWNLOAD