osmino

İsim Şehir Hayvan

İsim Şehir Hayvan
(9300 total ratings on Google Play)
Androbros / Word
Downloads: 500k
(9300 total ratings on Google Play)

Description

Çocukluğumuzun unutulmaz oyunlarından İsim Şehir Hayvan şimdi Android''e uyarlandı. Hem de online skor tablosu özelliği ile...

İsim Şehir Hayvan uygulamasında sizden belirli bir harfle başlayan isim, şehir, hayvan, bitki ve ülke isimleri bulmanız istenir. Orjinal oyundan farklı olarak bu isimleri bulurken, sadece size verilmiş harfleri kullanabilirsiniz. Bu harflerle kaç farklı kelime oluşturulabileceği oyun ekranında belirtilmektedir. Önemli olan en az kullanılan harflerle ve mümkün olduğunca uzun kelimeler bulmaktır. Kelimelerin puanlaması buna göre yapılmaktadır.

Eğer verilen harfleri kullanarak bir kelime oluşturamıyorsanız Pas düğmesine basabilirsiniz. Pas seçeneği seçildiğinde süreniz 10 saniye kısalır. Eğer 10 saniyeden az zaman kaldıysa, artık Pas seçeneği kullanılamaz.

Her oyun 90 saniye sürmektedir. Amaç bu süre içinde maksimum sayıda kelime bularak en yüksek skoru elde etmektir.

Oyun bittiğinde aldığınız puan sunucuya gönderilir. Bu puanlar Google Play tarafından sağlanan yüksek skorlar servisi kullanılarak sıralanır. Sıralamalar günlük, haftalık ve tüm zamanlar olmak üzere ayrı ayrı tutulur.

Oyunu hem online (çevrim içi) hem de offline (çevrim dışı) olarak oynayabilirsiniz. Online oynayabilmeniz için Google+ hesabınızla oturum açmanız gerekir. Oturum açmadan offline olarak da oynayabilirsiniz. Ancak offline oyun sırasında kazandığınız puanlar sıralamaya katılmaz. Bir başka deyişle offline modda skorunuz sunucuya gönderilemediği için yüksek skor olarak değerlendirilemez.

İsim Şehir Hayvan, İşim Şehir Bitki, İsim Şehir Eşya, isim, Şehir, Bitki, Ülke, Hayvan, Kelime Bulmaca, Kelime, Bulmaca, Sözcük, Oyun

More from category

Media Remote(OLD)
Sony Corporation
DOWNLOAD
Yyblatin FONT FOR GO SMS PRO
Go Wallpaper Dev Team
DOWNLOAD
Calendar Boom-Events Reminders
Glare Technosys
DOWNLOAD
九型人格測試
Halo Dev HK
DOWNLOAD
Frases de motivación
Mucho-Apps
DOWNLOAD
Jumpy 1D - One Direction Game
JH Digital Solutions
DOWNLOAD
Crime City (Action RPG)
GREE, INC
DOWNLOAD
Horn Sound
Android AVM
DOWNLOAD
iVox Free International Call
Comfi
DOWNLOAD
Beat the Boss 3
Game Hive Corporation
DOWNLOAD
다이어터 - 다이어터들의 즐거운 다이어트
울트라캡숑(주)
DOWNLOAD
Down the hill
Vorun Kreal
DOWNLOAD