osmino

İsim Şehir Hayvan

İsim Şehir Hayvan
(9300 total ratings on Google Play)
Androbros / Word
Downloads: 500k
(9300 total ratings on Google Play)

Description

Çocukluğumuzun unutulmaz oyunlarından İsim Şehir Hayvan şimdi Android''e uyarlandı. Hem de online skor tablosu özelliği ile...

İsim Şehir Hayvan uygulamasında sizden belirli bir harfle başlayan isim, şehir, hayvan, bitki ve ülke isimleri bulmanız istenir. Orjinal oyundan farklı olarak bu isimleri bulurken, sadece size verilmiş harfleri kullanabilirsiniz. Bu harflerle kaç farklı kelime oluşturulabileceği oyun ekranında belirtilmektedir. Önemli olan en az kullanılan harflerle ve mümkün olduğunca uzun kelimeler bulmaktır. Kelimelerin puanlaması buna göre yapılmaktadır.

Eğer verilen harfleri kullanarak bir kelime oluşturamıyorsanız Pas düğmesine basabilirsiniz. Pas seçeneği seçildiğinde süreniz 10 saniye kısalır. Eğer 10 saniyeden az zaman kaldıysa, artık Pas seçeneği kullanılamaz.

Her oyun 90 saniye sürmektedir. Amaç bu süre içinde maksimum sayıda kelime bularak en yüksek skoru elde etmektir.

Oyun bittiğinde aldığınız puan sunucuya gönderilir. Bu puanlar Google Play tarafından sağlanan yüksek skorlar servisi kullanılarak sıralanır. Sıralamalar günlük, haftalık ve tüm zamanlar olmak üzere ayrı ayrı tutulur.

Oyunu hem online (çevrim içi) hem de offline (çevrim dışı) olarak oynayabilirsiniz. Online oynayabilmeniz için Google+ hesabınızla oturum açmanız gerekir. Oturum açmadan offline olarak da oynayabilirsiniz. Ancak offline oyun sırasında kazandığınız puanlar sıralamaya katılmaz. Bir başka deyişle offline modda skorunuz sunucuya gönderilemediği için yüksek skor olarak değerlendirilemez.

İsim Şehir Hayvan, İşim Şehir Bitki, İsim Şehir Eşya, isim, Şehir, Bitki, Ülke, Hayvan, Kelime Bulmaca, Kelime, Bulmaca, Sözcük, Oyun

More from category

My Donut Days mini Bake Tycoon
Afzainizam Zahari
DOWNLOAD
Hand Reading Lite
CrazySoft Limited
DOWNLOAD
คัดลายมือ Thai Handwriting
Montri Ngamakharakul
DOWNLOAD
Go Launcher EX Rasta Theme
Themes For Droid
DOWNLOAD
郵便番号検索
Luck-Of-Wise.com
DOWNLOAD
Do you lie or not?
NsoftCorp App
DOWNLOAD
Last.fm
Last.fm Ltd.
DOWNLOAD
Firetrucks: rescue for kids
Thematica - educational and fun apps for kids
DOWNLOAD
Crime Inc.
Uken Games
DOWNLOAD
AozoraBunko Viewer
yagi
DOWNLOAD
Poker Jet: Техасский Покер
Social Quantum Ltd
DOWNLOAD
Hypno Clock Live Wallpaper
Larry Werner
DOWNLOAD