osmino

Zaopiekuj się mną

Zaopiekuj się mną
(650 total ratings on Google Play)
ksi.pl Sp. z o.o. / Casual
Downloads: 100k
(650 total ratings on Google Play)

Description

Zaopiekuj się mną to prosta gra, w której dziecko może opiekować się własnym, wirtualnym kotkiem lub pieskiem. Gra zainspirowana jest bestsellerową serią książek Holly Webb o tym samym tytule.

Wersja przygotowana dla telefonów i tabletów z systemem Android jest rozwinięciem serwisu internetowego www.zaopiekujsiemna.com.pl Dziecko może teraz opiekować się swoim pupilem w czasie podróży lub np. w oczekiwaniu na wizytę u lekarza. Poniżej kilka wskazówek jak należy opiekować się zwierzaczkiem, żeby był zawsze zadowolony.

Aby Twój zwierzak był szczęśliwy, musisz pamiętać o kilku ważnych zasadach na co dzień. Nie zapominaj nigdy o karmieniu, dawaniu mu wody, bawieniu się z nim, głaskaniu, a także sprzątaniu i dbaniu o jego higienę. Za każdą z czynności wykonanych w grze "Zaopiekuj się mną" otrzymujesz jeden punkt. Każdą z czynności możesz wykonać 3 razy dziennie (minimalnie co 3 godziny) – wtedy Twój zwierzak będzie szczęśliwy. Jeśli będziesz wykonywał te czynności rzadziej, poziom zadowolenia zwierzaka będzie sukcesywnie spadał. Jeżeli przez tydzień nie odwiedzisz pupila i nie zaopiekujesz się nim, wtedy on ucieknie i będziesz musiał go odnaleźć w lesie.

Holly Webb opowiada proste historie o zwierzętach, które bez ludzkiej pomocy nie będą umiały przeżyć. Uświadamia młodym czytelnikom jak ważna jest odpowiedzialność za czworonożnego przyjaciela, jak wiele możemy dać mu my i jak wiele on - nam.

Idealna lektura dla dzieci w wieku 6-9 lat, ale bez wątpienia zainteresuje też młodszych i starszych czytelników, w tym rodziców maluchów. Wspaniałe opowieści pomogą poznać świat odpowiedzialności, uwrażliwią na los innych i nauczą, jak ważna jest rola przyjaźni w życiu.

More from category

Jadwal TV
SagayaWeb
DOWNLOAD
Baby Care Hospital & Dress up
Happy Bonbon Studios
DOWNLOAD
Pokedex "Dex"
SAMDROID
DOWNLOAD
Ultimate HeadSet Controller
DaneZ
DOWNLOAD
Zico: The Official Game
NDV
DOWNLOAD
Hillsong
Hillsong Church
DOWNLOAD
Farm Frenzy 3
Playphone
DOWNLOAD
Pis Yedili
Hazk Games
DOWNLOAD
Bass Booster / Equalizer
100.5 Paperworks
DOWNLOAD
Cute Keyboard Cupcakes
T-Me Themes
DOWNLOAD
ياسر الدوسري - القرآن الكريم
GetRoid
DOWNLOAD
Блеск и нищета куртизанок
Publish Digital Books
DOWNLOAD