osmino

Masal Diyarı

Masal Diyarı
(730 total ratings on Google Play)
cagrisoft / Education
Downloads: 100k
(730 total ratings on Google Play)

Description

Masallar, çocuklar için vazgeçilmezdir. "Anne/Baba, bana bir masal okur musun" cümlesini günde en az bir defa işitirsiniz.
Evet, masallar çocuğun hoş vakit geçirmesinde önemli bir araçtır; ama daha da önemlisi masallar, çocukların gelişimleri üzerinde pozitif yönde etkiler yaratır. Çocuk eğitiminde masal; hayal gücünün gelişmesine, düşünce ufkunun açılmasına yardımcı olur. Kelime dağarcığını zenginleştirir ve kavram öğrenimini hızlandırır. Bunlarla birlikte masallar, çocuğun merak duygusunu uyandırır, yaratılığını hatta neden-sonuç ilişkisi kurma becerisini arttırır. Çocuğun korkularını giderir, özlemlerini dile getirir. Çözüm bulmasına yardım eder, onlara güven verir ve geleceğe olan umutlarını arttırır.
İşte; hazırlamış olduğumuz Masal Diyarı programıyla, çocuğunuza ister kendi sesinizle isterseniz de sesli masal özelliğiyle dilediğiniz masalı dinlettirebilirsiniz. Elinizin altındaki bu programla; masal kitaplarına ihtiyaç duymadan çocuğunuzun masal dinleme arzularını zahmetsiz yerine getirmiş olursunuz. Masal kahramanlarının resimleriyle desteklenmiş olan Masal Diyarı''yla çocuğunuz için masal dinlemek artık benzersiz bir keyif olacak. Masal Diyarı uygulamasını daha da zenginleştirmek için, öneri ve yorumlarınızı bekliyoruz.
masal, hikaye, eğlence, sesli masal, sesli hikaye, masal oku, masal dinle

More from category

Pocket Speedos Light
VBNL Management UG
DOWNLOAD
OnOff Skin: PowerControl Green
CurveFish
DOWNLOAD
Italian Translator/Dictionary
GreenLife Apps
DOWNLOAD
Lieferservice.at
Takeaway.com
DOWNLOAD
Latitude Launcher
Bengt Gördén
DOWNLOAD
Gif Me! Camera
XnView
DOWNLOAD
Dolphin Ring Trial
DMF, Inc.
DOWNLOAD
Drinking Games XXL!
Schnepf
DOWNLOAD
Neuroshima Hex Lite
Big Daddys Creations
DOWNLOAD
Pasopalabra (Niveles)
Damian Martinez
DOWNLOAD
Camel''s Kitchen FREE
Camel Games
DOWNLOAD
SPORT24
Lenok Ltd
DOWNLOAD