osmino

Masal Diyarı

Masal Diyarı
(730 total ratings on Google Play)
cagrisoft / Education
Downloads: 100k
(730 total ratings on Google Play)

Description

Masallar, çocuklar için vazgeçilmezdir. "Anne/Baba, bana bir masal okur musun" cümlesini günde en az bir defa işitirsiniz.
Evet, masallar çocuğun hoş vakit geçirmesinde önemli bir araçtır; ama daha da önemlisi masallar, çocukların gelişimleri üzerinde pozitif yönde etkiler yaratır. Çocuk eğitiminde masal; hayal gücünün gelişmesine, düşünce ufkunun açılmasına yardımcı olur. Kelime dağarcığını zenginleştirir ve kavram öğrenimini hızlandırır. Bunlarla birlikte masallar, çocuğun merak duygusunu uyandırır, yaratılığını hatta neden-sonuç ilişkisi kurma becerisini arttırır. Çocuğun korkularını giderir, özlemlerini dile getirir. Çözüm bulmasına yardım eder, onlara güven verir ve geleceğe olan umutlarını arttırır.
İşte; hazırlamış olduğumuz Masal Diyarı programıyla, çocuğunuza ister kendi sesinizle isterseniz de sesli masal özelliğiyle dilediğiniz masalı dinlettirebilirsiniz. Elinizin altındaki bu programla; masal kitaplarına ihtiyaç duymadan çocuğunuzun masal dinleme arzularını zahmetsiz yerine getirmiş olursunuz. Masal kahramanlarının resimleriyle desteklenmiş olan Masal Diyarı''yla çocuğunuz için masal dinlemek artık benzersiz bir keyif olacak. Masal Diyarı uygulamasını daha da zenginleştirmek için, öneri ve yorumlarınızı bekliyoruz.
masal, hikaye, eğlence, sesli masal, sesli hikaye, masal oku, masal dinle

More from category

الريجيم الكيميائي السريع
Mind Leak
DOWNLOAD
What The Trending Topics
What The Free
DOWNLOAD
Mobile Number Locator
SriApps
DOWNLOAD
Kiwi Calendar
Papaya Mobile Inc.
DOWNLOAD
Animals Learning Game for Kids
tndev
DOWNLOAD
GO Locker Titanium Green Theme
Pollanza
DOWNLOAD
Special Force - Online FPS
(주)모비클
DOWNLOAD
First Snow Live Wallpaper
Jason Allen
DOWNLOAD
Adobe Edge Inspect CC
Adobe Systems
DOWNLOAD
Wildagotchi: Virtual Pet
Mawges
DOWNLOAD
BNI SMS Banking
PT. Bank Negara Indonesia Tbk.
DOWNLOAD
نكت منوعه
Pop App
DOWNLOAD