osmino

Masal Diyarı

Masal Diyarı
(730 total ratings on Google Play)
cagrisoft / Education
Downloads: 100k
(730 total ratings on Google Play)

Description

Masallar, çocuklar için vazgeçilmezdir. "Anne/Baba, bana bir masal okur musun" cümlesini günde en az bir defa işitirsiniz.
Evet, masallar çocuğun hoş vakit geçirmesinde önemli bir araçtır; ama daha da önemlisi masallar, çocukların gelişimleri üzerinde pozitif yönde etkiler yaratır. Çocuk eğitiminde masal; hayal gücünün gelişmesine, düşünce ufkunun açılmasına yardımcı olur. Kelime dağarcığını zenginleştirir ve kavram öğrenimini hızlandırır. Bunlarla birlikte masallar, çocuğun merak duygusunu uyandırır, yaratılığını hatta neden-sonuç ilişkisi kurma becerisini arttırır. Çocuğun korkularını giderir, özlemlerini dile getirir. Çözüm bulmasına yardım eder, onlara güven verir ve geleceğe olan umutlarını arttırır.
İşte; hazırlamış olduğumuz Masal Diyarı programıyla, çocuğunuza ister kendi sesinizle isterseniz de sesli masal özelliğiyle dilediğiniz masalı dinlettirebilirsiniz. Elinizin altındaki bu programla; masal kitaplarına ihtiyaç duymadan çocuğunuzun masal dinleme arzularını zahmetsiz yerine getirmiş olursunuz. Masal kahramanlarının resimleriyle desteklenmiş olan Masal Diyarı''yla çocuğunuz için masal dinlemek artık benzersiz bir keyif olacak. Masal Diyarı uygulamasını daha da zenginleştirmek için, öneri ve yorumlarınızı bekliyoruz.
masal, hikaye, eğlence, sesli masal, sesli hikaye, masal oku, masal dinle

More from category

Bunny Jewels
srsdev
DOWNLOAD
Plunge
Wisdom Vibes
DOWNLOAD
Brick Breaker (Deluxe)
UP Game
DOWNLOAD
読み上げ「ゆっくり棒読みトーク」
Nekomimimi
DOWNLOAD
English Thai Dictionary
Dictionary
DOWNLOAD
Mojo 全台灣推薦旅遊景點
Mojo Taiwan
DOWNLOAD
Flashlights
HSA
DOWNLOAD
100 затей для детей.
SD
DOWNLOAD
Dinosaur Games
AnyGame
DOWNLOAD
Greetings (ITA)
AppsGeniet
DOWNLOAD
Best Flashlight
NadsTech.com
DOWNLOAD
Aztec Sun - Unlockable
Williams Interactive
DOWNLOAD