osmino

Bilgi Yarışması

Bilgi Yarışması
(1300 total ratings on Google Play)
Concept Factory / Puzzle
Downloads: 100k
(1300 total ratings on Google Play)

Description

★★★★
AppStore''un en çok indirilen bilgi yarışması artık Google Play''de, Bilgi Yarışması hem iPhone hemde Android platformda 1.000.000''dan fazla kullanıcı tarafından tercih edildi! Tüm oyuncularımıza teşekkür ediyoruz.
★★★★

Bilgi Yarışması öğretici ve eğlenceli bir uygulamadır. Geniş soru havuzuna sahip çeşitli konular hakkındaki sorular ile test modu bölümünde dilediğiniz kadar ücretsiz olarak yarışabilir ve bilginizi test edebilirsiniz.

Ücretsiz test moduna ek olarak önceden belirlenecek periyotlarla yapılacak yarışmalar ile diğer kullanıcılar ile yarışabilir ve bizden bu periyot için belirlenecek ödülü kazanabilirsiniz.

En yüksek puan alan yarışmacı yarışmayı kazanır.

Yarışmadaki amaç sorulara mümkün oldukça kısa sürede cevap verebilmektir. Her soru için kazanılan puan miktarı soru ve cevap süresi arasındaki zamana bağlıdır. Bir soru için maksimum süre 20 saniyedir. Yarışmadaki sorular rastgele konular hakkında gelecektir. Yarışmada size yardım amacıyla verilecek, herbirini bir defaya mahsus kullanabileceğiniz birbirinden farklı 3 adet joker hakkına sahipsiniz. %50 joker hakkı ile soruda yanlış olan iki adet şıkkı seçenekler arasından çıkarmaya yarar. Seyirciye Sor joker hakkı ile sizden önceki kullanıcıların bu soruya verdiği cevapların şıklara göre yüzde olarak dağılımını gösterir. Pas Joker hakkı ise mevcut soruya cevap vermeden başka bir soruya geçip yarışmaya devam edebilmenizi sağlar.

Tüm sıralama skorlarını uygulama içerisinden veya http://www.odullubilgiyarismasi.net/ üzerinden takip edebilirsiniz.

More from category

Learn English
Bravolol
DOWNLOAD
Kids Washing Clothes
GameiMax
DOWNLOAD
Science eBooks
J3BWeb
DOWNLOAD
Kids Christmas Dress Up Free
Appsoluts
DOWNLOAD
Zen Table Tennis Lite
RESETgame
DOWNLOAD
新脳内メーカー
Paprika
DOWNLOAD
Market Millionaire Classic
Chicken Brick Studios
DOWNLOAD
Sahara Race
Sebastian Pictures
DOWNLOAD
成語辭典
Hisand Liu
DOWNLOAD
Super Funny Ringtones
Crystal Clear Ringtones
DOWNLOAD
Dress Up™ Oriental Style
Sand Mobile
DOWNLOAD
500+ Hindi Recipes
Magic Stick Technologies
DOWNLOAD