osmino

Bilgi Yarışması

Bilgi Yarışması
(1300 total ratings on Google Play)
Concept Factory / Puzzle
Downloads: 100k
(1300 total ratings on Google Play)

Description

★★★★
AppStore''un en çok indirilen bilgi yarışması artık Google Play''de, Bilgi Yarışması hem iPhone hemde Android platformda 1.000.000''dan fazla kullanıcı tarafından tercih edildi! Tüm oyuncularımıza teşekkür ediyoruz.
★★★★

Bilgi Yarışması öğretici ve eğlenceli bir uygulamadır. Geniş soru havuzuna sahip çeşitli konular hakkındaki sorular ile test modu bölümünde dilediğiniz kadar ücretsiz olarak yarışabilir ve bilginizi test edebilirsiniz.

Ücretsiz test moduna ek olarak önceden belirlenecek periyotlarla yapılacak yarışmalar ile diğer kullanıcılar ile yarışabilir ve bizden bu periyot için belirlenecek ödülü kazanabilirsiniz.

En yüksek puan alan yarışmacı yarışmayı kazanır.

Yarışmadaki amaç sorulara mümkün oldukça kısa sürede cevap verebilmektir. Her soru için kazanılan puan miktarı soru ve cevap süresi arasındaki zamana bağlıdır. Bir soru için maksimum süre 20 saniyedir. Yarışmadaki sorular rastgele konular hakkında gelecektir. Yarışmada size yardım amacıyla verilecek, herbirini bir defaya mahsus kullanabileceğiniz birbirinden farklı 3 adet joker hakkına sahipsiniz. %50 joker hakkı ile soruda yanlış olan iki adet şıkkı seçenekler arasından çıkarmaya yarar. Seyirciye Sor joker hakkı ile sizden önceki kullanıcıların bu soruya verdiği cevapların şıklara göre yüzde olarak dağılımını gösterir. Pas Joker hakkı ise mevcut soruya cevap vermeden başka bir soruya geçip yarışmaya devam edebilmenizi sağlar.

Tüm sıralama skorlarını uygulama içerisinden veya http://www.odullubilgiyarismasi.net/ üzerinden takip edebilirsiniz.

More from category

Аудио Книга Царевна Лягушка
Zhili-Byli
DOWNLOAD
Virtual Table Tennis 3D
Clapfoot Inc.
DOWNLOAD
Famigo: Kids'' Educational App
Famigo, Inc
DOWNLOAD
Hidden Object 3
Nicoletta Muhari
DOWNLOAD
GSN Casino FREE Slots & Bingo
GSN.com
DOWNLOAD
Junior Burger
baklabs
DOWNLOAD
Remember Day(디데이 위젯)
JHSOFT
DOWNLOAD
Arab Village Parking King 3D
Chi Chi Games
DOWNLOAD
Goodev Latitude
goodev
DOWNLOAD
Escaner de Loterías
kuik
DOWNLOAD
FC매니저 모바일 2014 - 축구 게임
HanbitSoft Inc
DOWNLOAD
سعد الغامدي - القرآن الكريم
GetRoid
DOWNLOAD