osmino

TVGO Canli Tv

TVGO Canli Tv
(4600 total ratings on Google Play)
Murat KILIC / Video
Downloads: 1.0M
(4600 total ratings on Google Play)

Description

Bu sürüm artık devre dışı bırakıldı ve yakında Google Play''den kaldırılacak. Uygulamamızın yeni sürümü Tvgo Plus''ı yükleyerek yine ücretsiz ve ekstra özelliklerle mobil cihazlarınızdan canlı tv izleyebilirsiniz.


Anahtar kelimeler: canli tv, canlı tv, tv izle, mobil tv, mobiltv, tvgo, tvgoo

İZİNLER HAKKINDA BİLGİ:
Uygulamayı cihazınıza yüklerken bazı izinlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu izinler, uygulamanın cihazınızın çeşitli donanımlarını kullanabilmek için gereklidir. Aşağıda bu izinlerin ne için gerekli oldukları açıklanmıştır.

TELEFON GÖRÜŞMELERİ İZNİ --> Genellikle sanıldığı gibi bu izin telefon görüşmelerinizi dinlemek veya izlemek için değil, TV izlerken telefonunuza çağrı geldiğinde, canlı yayın sesini kapatabilmek için gereklidir. Android işletim sistemi, gelen çağrı varmı yokmu şeklinde yazılıma dayalı bir kontrol için Telefon Görüşmeleri İzni adı altında tümünü kapsayan bir izin istemektedir. Bizim, telefon görüşmelerinizi kaydetmek/takip etmek/arayan numarayı almak/reklam SMS''i göndermek gibi durumlarla alakamız bulunmamaktadır. İçiniz rahat ederek bu izni kabul edebilirsiniz. Sadece gelen arama çağrısı varsa canlı yayını durdurabilmek için istenmektedir. Eğer bu izni almasaydık telefon çağrısını yanıtladığınızda arka planda TV sesleri sizi rahatsız edecekti.

KAYIT YERİ İZNİ --> Kanal logolarının SD kartınıza yüklenebilmesi, Favori kanallarınızın bir veritabanında saklanabilmesi için gereklidir.

AĞ İLETİŞİMİ İZNİ --> Canlı TV yayınları internet üzerinden alınmaktadır. Bunun için Wifi veya 3G internet bağlantısı gerekmektedir. Bu izin internet erişimi gerekli olduğu için alınmaktadır. Uygulama internet bağlantısı olmadan çalışmaz. Ağ durumunuzu denetlemek zorundayız.

Not: uygulamamızın tvyo veya tivibu ile bir bağlantısı bulunmamaktadır.

More from category

Studio Design
Overlay Studio Inc
DOWNLOAD
全聯好菜食譜
axis3d
DOWNLOAD
Love Calculator - מחשבון אהבה
Appsilon.co.il
DOWNLOAD
Love Scanner: Know Your Love
Fundoo apps centre
DOWNLOAD
Sundae Maker!
Crazy Cats
DOWNLOAD
Type N Walk
since2006
DOWNLOAD
Kalender Indonesia
IBAMB
DOWNLOAD
Chistes para enviar
AppBBriz
DOWNLOAD
9Game - Powerful Game Booster
9 Game
DOWNLOAD
New Words With Friends
Zynga
DOWNLOAD
Gluten Free Recipes 1000
Do No(t Much) Evil
DOWNLOAD
WeatherWidget
Riccardo Fischetti
DOWNLOAD