osmino

A''dan Z''ye Islami Bilgiler C1

A''dan Z''ye Islami Bilgiler C1
(790 total ratings on Google Play)
Okumayi Teşvik Derneği / Education
Downloads: 100k
(790 total ratings on Google Play)

Description

* (V6) SD Karta taşıma özelliği eklendi.

Değerli okurlarım!

Ben, âcizane olarak ve gücümü zorlayarak elimden geldiği kadar ahiret azığı ile ilgili kanımca en önemli ve en öncelikli konuları sizin için yazmaya çalıştım.

Aradığınız bilgileri kolayca bulabilmeniz için, konuları alfabetik sıraya göre düzenledim ve A harfinden L harfine kadar olan birinci cildi Yüce Rabbimin yardımı ile tamamladım. Rabbim ömür ve sağlık verirse, İnşâAllah ikinci cildi de tamamlamaya çalışacağım.

Siz değerli okurlarım için yararlı bir eser yazabilmişsem, bu Allah’ın lütfudur, O’na hamdü senâlar ederim. Yararlı bir eser yazamamışsam, bu benim kusurumdur, Allah’tan af etmesini dilerim.

Bu eserin hazırlanmasında, basımında, dağıtımında ve okunmasında maddi, mânevî emeği geçen din kardeşlerimden Allah razı olsun.

Hepiniz Allah’a emânet olun!..
Ahmet TOMOR

Konular : Abdest , Acelecilik , Adak , Ahirete Iman , Ahlak , Allah''a Iman , Ana Baba Hakkı , Avcılık , Ay , Ayet-el Kürsü, Bal ve Arı , Balık , Bayram , Berat Gecesi , Besmele , Namaz , Cemaat , Cenaze , Cennet , Cinler , Cuma Günü , Çocuk Sahibi Olmak , Dargın Durmanın Günahı , Deprem , Din ve Islam , Dua , Dünya ve Ahiret , Ecel , Ehli Beyt , Evlenme , Evliyalar , Ezan , Faiz , Fatiha , Fen Bilimleri , Miras , Fıkıh , Gusül , Güneş , Hac ve Umre , Hediye , Hicri Yıl , Hurma , Iftar , Imamlık , Incil , Incir , Isa Aleyhisselam, Kabe , Kader , Kalp ve Gönül , Kıyamet , Kitaplara Iman , Kul Hakkı , Kıble , Kuran , Kurban

More from category

Trap!
Matt Wachowski
DOWNLOAD
Versus
Versus.com
DOWNLOAD
QRcode-BarcodeReader/ICONIT
MEDIASEEK Inc.
DOWNLOAD
Math Calculator
GK Soft
DOWNLOAD
Torrent Movie Downloader
Buggs2k Software
DOWNLOAD
Veetle
Veetle Inc.
DOWNLOAD
Жолоо
The New Media Technology
DOWNLOAD
Crazy Moto Racing Free
foose games
DOWNLOAD
Prom Night Makeover & Make Up
Net Fun Media
DOWNLOAD
الوقت - الطقس - Weather - Time
simppro
DOWNLOAD
Teen Chat
Cupids Chat Rooms
DOWNLOAD
Kiddo - Animated Coloring Book
AXL-Dynamics
DOWNLOAD