osmino

CepYol

CepYol
(3200 total ratings on Google Play)
Cepyol / Travel
Downloads: 100k
(3200 total ratings on Google Play)

Description

En İyi Mobil Uygulama Ödüllü Cepyol (Turizm Teknolojileri Zirvesi 2013),

otel, uçak, araç kiralama, otobüs biletleri ve artık İdo biletlerini cebinize getiriyor.

İstanbul Deniz Otobüsleri tarihinde ilk defa cep uygulamasından kullanıcıları ile buluşuyor.

Cepyol yurtiçi ucak bileti, yurtdışı uçak bileti, ido bileti ve otobüs biletlerini kolayca alabileceğiniz, otel rezervasyonu yapabileceğiniz ve araç kiralama yapabileceğiniz son derece pratik bir mobil uygulamadır.

Arama sonucunda tüm otelleri, araçları, ido seferlerinin biletlerini, havayolları ve otobüs şirketlerinin biletlerini tek bir ekranda detaylıca karşılaştırarak sunan, en uygun veya en ucuz bileti bulmanızı sağlayan kişisel seyahat acentanızdır.

Uçak Bileti : Türk Hava Yolları (THY), Anadolu Jet, Sun Express ve Atlas Jet dahil yurtiçi ve yurtdışından 800’ün uzerinde hava yolları firması ile dünyanın her yerine yapılan uçak seferleri ni, en iyi fiyatlardan bulmanızı sağlayan Cepyol, var olan tüm uçak seferlerini karşılaştırarak, en çeşitli uçuş seçeneklerinin arasından uçak bileti nizi en hesaplı ve kolay yoldan almanızı sağlar. Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Atlasjet, SunExpress, KLM, Lufthansa, Delta, Qatar, Air France, Olympic Air, Alitalia, Royal Air, Condor, British, Aerosvit, Emirates, Etihad, Gulf Air gibi 800 ü aşkın hava yolları firması ve uçak seferleri ile uçak bileti sorgulama ve satın alma hizmeti vermektedir.

Otobüs Bileti : Cepyol üzerinden Metro, Varan, Ulusoy, Anadolu Ulaşim, Efe Tur ile birlikte 70 in üzerinde otobüs firmaları ndan Turkiyenin heryerine tüm otobus seferleri ni karşılaştırabilir, otobüs bileti nizi ve oturacağınız koltuğu seçebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Seyahat sırasında tatilinizi kesmeden yeni gezi ve turları değerlendirebilir, tatil fırsatları nı karşılaştırabilir.

İstanbul Deniz Otobüsleri ( İdo ) : Tarihinde ilk defa İdo''nun tüm seferlerine cepden ulaşabilir, araçlı yada araçsız biletinizi sırada beklemeden, koltuk seçiminizi kendiniz yaparak alabilirsiniz. İdo''dan bilet alırken yer kalmaması yada İdo bileti satan acente bulamama gibi problemlerden maruz kalmazsınız.

Otel Rezervasyon : Türkiyede ve Dünya çapında 20.000 şehirde, dilediğiniz lokasyona göre 250.000''in üzerinde her yerdeki oteller i karşılaştırabilir, en uygun fiyatlarla dilediğiniz otel de rezervasyon yapabilirsiniz. Otel rezervasyon seçeneğini seçip, otelleri ni görmek istediğiniz şehiri ve tarihi yazmanız yeterli. Karşınıza çıkan oteller karşılaştırma sayfasından otelinizi fiyata, hizmetlerine ve puanlamasına göre seçebilir, böylelikle hotel rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Araç Kiralama : Cepyol, 71 il ve 700''den fazla lokasyonda 7000 den fazla araç ile yüzlerce araç kiralama ( car rental ) firmasının rekabet halinde olduğu bir araç kiralama ağı olduğundan, "rent a car" firmaları kiralık araç larını en uygun fiyatlarda sunmaktadırlar, bu nedenle kiralayacağınız kiralık oto piyasadaki en iyi fiyatdan kiralamış olursunuz.
Kiralık araçlar en fazla 3 yaşındo olup kiralayacağınız arabanın ( rental car ) model yılını ekranda görebilirsiniz.
Tedarikçilerimiz Rentoquality adını verdiğimiz kalite testlerimizi başarıyla geçtiklerinden dolayı, oto kiralamada en kaliteli hizmeti alırsınız.

Sefer Bilgileri : “Uçuş Bilgileri” butonu ile havalimanlarına iniş, kalkış ve gecikme bilgileri ile tüm uçuşları izleyebilir, “Şehir Hatları Vapurları" butonu ile İstanbul sehir hatları vapur seferleri bilgilerini iskele ve sefer saatlerine göre alabilirsiniz.

Cepyol seyahatinizi sorun olmaktan çıkartır, ister iş gezisi ister tatil gezileri olsun, çıkacağınız yolculuğa dair en uygun çözümleri ve en ucuz biletleri cebinize ulaştırır. Kampanyalı uçak seferlerinden, kampanyalı İdo seferlerinden, kampanyalı otobüs seferlerinden, kampanyalı otel konaklamalarından ve kiralık araçlardan haberdar eder.

Cepyol bir Cepyol Com Turizm Pazarlama ve Yayıncılık A.Ş. markasıdır.

More from category

Crunchyroll - Anime and Drama
Crunchyroll Inc.
DOWNLOAD
Free Gift Cards
Viiga Studio
DOWNLOAD
Vocabulary Trainer Flashcards
luxdroid
DOWNLOAD
Fliq Calendar
Mark/Space, Inc.
DOWNLOAD
Chistes
ipdroid
DOWNLOAD
Lie Detector Party Game
ROdAZ Soft
DOWNLOAD
Kruiswoordpuzzel Nederlands
Berni Mobile
DOWNLOAD
Mathagon
belgogames
DOWNLOAD
Swiss Post App
Post CH AG
DOWNLOAD
칼로리 다이어트 Check-it! Check-eat!
SMART
DOWNLOAD
Insta Love Photo Frames
ANDROID PIXELS
DOWNLOAD
Blagues - Drôles de blagues
BLUPAN ENTERTAINMENT
DOWNLOAD