osmino

Falcı Bacı

Falcı Bacı
(1200 total ratings on Google Play)
SmartAS LTD / Entertainment
Downloads: 100k
(1200 total ratings on Google Play)

Description

’Kahveni içtin, ters çevirdin, hayatında ne varsa dile getirdim!’’sloganıyla Falcı Bacım, yüzünüzü güldürecek, şaşırtacak, kendine bağımlı yapacak!

Gerçek falcılar, hissiyatla yapılan yorumlar.
Türk kahvesinin o enfes kokusu ve adetten de olsa ters çevrilip duruşu. Bazen şekillere anlam yükleriz anlamasak da, bazen de yürekten inanırız yapılan yorumlara…

Şimdi sıkı durun çünkü, Falcı Bacım tüm gerçekliğiyle karşınızda! Kafanızda, sistemde kayıtlı yorumlar mı bunlar acaba diyebilirsiniz? O halde bir deneme yapın ve bacılarımızdan biri olan ‘ Falcım'' ile başlayın! Kısa ve öz yorumlarıyla ruhunuzu okuyacak, kaderi yaşamayı ise size bırakacak.

Tamam ama yoruma doyamadım mı dediniz? Buyurun o zaman ‘Meraklı Melahat’e ! Detaylı yorumlarıyla bağımlısı olacak, her fırsatta yorum sırasına koşacaksınız. Yorumlarıyla büyülenecek, keşke yüz yüze de görüşebilseydik diyeceksiniz.

Durduk yerde kafanız karıştı ya da aşkınızı başka biri kaptı? Derdinizin dermanı, gönlünüzün sultanıyla tanışın. Falcı Bacıların kraliçesi‘ Sosyete Şaziye’ Hele bir de bilgilerinizi doğru verdiğinizde, yaşamınızı yıldızlarla birleştirecek ve hayatınıza yön verecek.

Fakat unutmayın! Ellerinizle gönderdiğiniz o fallar ne kadar gerçek ise, yorumların da gerçek olması için Falcı Bacıların zamana ihtiyacı var!’’ Yorumum nerede kaldı?’’ demeyin, bacılara güvenin yeter. O yorum er ya da geç size ulaşacaktır.

iyi eğlenceler...

More from category

Geocaching Intro
Groundspeak Inc.
DOWNLOAD
FRITZ!App Ticker Widget
AVM GmbH
DOWNLOAD
VirtualDJ Radio
PDN Music
DOWNLOAD
Butterfly Theme
Themes World
DOWNLOAD
Video To Picture
Intee
DOWNLOAD
Animal Flashlight lite
Ozgnahc
DOWNLOAD
Car Parking 3D 2
Furkan Gül
DOWNLOAD
Winter Snow Live Wallpaper PRO
live wallpaper HongKong
DOWNLOAD
Ringtone INSTEAD Ringback Free
Inoy
DOWNLOAD
Android Memory Optimizer FREE
HALO Electronics
DOWNLOAD
Crime Story
GIGL
DOWNLOAD
SAS Survival Guide - Lite
Trellisys.net
DOWNLOAD