osmino

Falcı Bacı

Falcı Bacı
(1200 total ratings on Google Play)
SmartAS LTD / Entertainment
Downloads: 100k
(1200 total ratings on Google Play)

Description

’Kahveni içtin, ters çevirdin, hayatında ne varsa dile getirdim!’’sloganıyla Falcı Bacım, yüzünüzü güldürecek, şaşırtacak, kendine bağımlı yapacak!

Gerçek falcılar, hissiyatla yapılan yorumlar.
Türk kahvesinin o enfes kokusu ve adetten de olsa ters çevrilip duruşu. Bazen şekillere anlam yükleriz anlamasak da, bazen de yürekten inanırız yapılan yorumlara…

Şimdi sıkı durun çünkü, Falcı Bacım tüm gerçekliğiyle karşınızda! Kafanızda, sistemde kayıtlı yorumlar mı bunlar acaba diyebilirsiniz? O halde bir deneme yapın ve bacılarımızdan biri olan ‘ Falcım'' ile başlayın! Kısa ve öz yorumlarıyla ruhunuzu okuyacak, kaderi yaşamayı ise size bırakacak.

Tamam ama yoruma doyamadım mı dediniz? Buyurun o zaman ‘Meraklı Melahat’e ! Detaylı yorumlarıyla bağımlısı olacak, her fırsatta yorum sırasına koşacaksınız. Yorumlarıyla büyülenecek, keşke yüz yüze de görüşebilseydik diyeceksiniz.

Durduk yerde kafanız karıştı ya da aşkınızı başka biri kaptı? Derdinizin dermanı, gönlünüzün sultanıyla tanışın. Falcı Bacıların kraliçesi‘ Sosyete Şaziye’ Hele bir de bilgilerinizi doğru verdiğinizde, yaşamınızı yıldızlarla birleştirecek ve hayatınıza yön verecek.

Fakat unutmayın! Ellerinizle gönderdiğiniz o fallar ne kadar gerçek ise, yorumların da gerçek olması için Falcı Bacıların zamana ihtiyacı var!’’ Yorumum nerede kaldı?’’ demeyin, bacılara güvenin yeter. O yorum er ya da geç size ulaşacaktır.

iyi eğlenceler...

More from category

Fishing & Digging Adventure!
COLOPL, Inc.
DOWNLOAD
BinaKata
Fugo
DOWNLOAD
Rope Swing
GamePind
DOWNLOAD
Funny Jump
AE-Mobile
DOWNLOAD
NRK TV
NRK
DOWNLOAD
GenialWriting
zenpie studio
DOWNLOAD
Chinese Almanac Calendar
靈機命理館
DOWNLOAD
Birthday Postcards
ShinyDev
DOWNLOAD
أخبار اليمن - Yemen News
YemenFon
DOWNLOAD
Hello Crayon
Raysoft.co
DOWNLOAD
Wi-Drive.
Kingston Digital Inc.,
DOWNLOAD
Flying Androids Live Wallpaper
Binesy
DOWNLOAD