osmino

Falcı Bacı

Falcı Bacı
(1200 total ratings on Google Play)
SmartAS LTD / Entertainment
Downloads: 100k
(1200 total ratings on Google Play)

Description

’Kahveni içtin, ters çevirdin, hayatında ne varsa dile getirdim!’’sloganıyla Falcı Bacım, yüzünüzü güldürecek, şaşırtacak, kendine bağımlı yapacak!

Gerçek falcılar, hissiyatla yapılan yorumlar.
Türk kahvesinin o enfes kokusu ve adetten de olsa ters çevrilip duruşu. Bazen şekillere anlam yükleriz anlamasak da, bazen de yürekten inanırız yapılan yorumlara…

Şimdi sıkı durun çünkü, Falcı Bacım tüm gerçekliğiyle karşınızda! Kafanızda, sistemde kayıtlı yorumlar mı bunlar acaba diyebilirsiniz? O halde bir deneme yapın ve bacılarımızdan biri olan ‘ Falcım'' ile başlayın! Kısa ve öz yorumlarıyla ruhunuzu okuyacak, kaderi yaşamayı ise size bırakacak.

Tamam ama yoruma doyamadım mı dediniz? Buyurun o zaman ‘Meraklı Melahat’e ! Detaylı yorumlarıyla bağımlısı olacak, her fırsatta yorum sırasına koşacaksınız. Yorumlarıyla büyülenecek, keşke yüz yüze de görüşebilseydik diyeceksiniz.

Durduk yerde kafanız karıştı ya da aşkınızı başka biri kaptı? Derdinizin dermanı, gönlünüzün sultanıyla tanışın. Falcı Bacıların kraliçesi‘ Sosyete Şaziye’ Hele bir de bilgilerinizi doğru verdiğinizde, yaşamınızı yıldızlarla birleştirecek ve hayatınıza yön verecek.

Fakat unutmayın! Ellerinizle gönderdiğiniz o fallar ne kadar gerçek ise, yorumların da gerçek olması için Falcı Bacıların zamana ihtiyacı var!’’ Yorumum nerede kaldı?’’ demeyin, bacılara güvenin yeter. O yorum er ya da geç size ulaşacaktır.

iyi eğlenceler...

More from category

Talking Jimmy
Game For Lady and kids
DOWNLOAD
Pirates Journey:Caribbean Wars
Seven Pirates
DOWNLOAD
Translator ConveyThis
Translation Cloud LLC
DOWNLOAD
Homestyler Interior Design
Autodesk Inc.
DOWNLOAD
Cryptica Lite
Pixibots
DOWNLOAD
Best Converter
caHek2x
DOWNLOAD
신개념 단축번호 노라조 3.0
WePLLI
DOWNLOAD
HD on mobile TV Player
CSL Mobile Limited
DOWNLOAD
Amazing Photo frames
Crazy Apps maker
DOWNLOAD
富邦證券-e點通
三竹資訊
DOWNLOAD
PC-FAX.com FreeFax
FAX.de GmbH
DOWNLOAD
Bubble Breaker
3asoftware
DOWNLOAD