osmino

Güzel Sözler

Güzel Sözler
(1100 total ratings on Google Play)
tahir hoca / Social
Downloads: 100k
(1100 total ratings on Google Play)

Description

Bu uygulamada başta bir çok islam aliminin yol gösterici meşhur sözlerini bulacaksınız.

Hz. Ali''den İmam-ı Rabba''niye, Hz. Hasan ve Hz. Hüseyinden Bediuzzaman Hazretlerine kadar binlerce güzel sözleri bulacaksınız.

Sayfalar arası geçiş metin üzerindeyken parmakla yapılabilir.

Sözü paylaşmak için paşlaşı kullanın, istediğiniz uyguluma karşınıza çıkmıyorsa, Paylaş''a tıklayın. Söz hafızaya kopyalanmış olur. Oradan mesajlaşma yada facebook gibi uygulamalara yapıştırıp gönderebilirsiniz.

İstenen söze gitme özelliği; gerek sözlerin ana sayfasında gerekse favorilerde söz sayısını gösteren rakamların üzerine tıklayıp açılan pencerede gerekli sayıyı girip "ok" tuşuna basmanız yeterlidir.

OLASI HATALAR:

Favorilere tıklayınca telefon veya tabletin kilitlenmesi:
Güzel sözler uygulamasını telefonunuza indirdiğiniz zaman, telefonunuzun hafıza kartına "Güzel sözler" diye bir klasör oluşur. Onun içinde de favori sözlerim diye bir text vardır. Favorilerinize eklenen her söz oraya kaydedilir. Daha sonra "favorilerime git" dediyseniz ve gitmiyorsa bilin ki bu dosyalar zarar görmüştür. Biri veya her ikisi silinmiş olabilir. Bu yanlışlıkla sildiğiniz veya telefonunuza bulaşan bir virüs kaynaklı olabilir. Bu durumda uygulamayı telefonunuzdan tamamen kaldırılın, hafıza kartındaki güzel sözler klasörünü de silin. Daha sonra markete gidip tekrar yükleyin. Allah''ın izniyle uygulama sorunsuz çalışacaktır.

Tag: Meşhur Sözler, Güzel Sözler, Guzel Sozler, Kelam-i Kibar, Dini Sözler, Eğitici Söz, İmani Sözler, Quran, Kur''an, Kuran, Bediuzzaman, Risalei Nur, Mehmet Akif, Hz. Ali, Hadis-i Şerif, Peygamber, Efendimiz, Hz. Muhammed (sav), vecizeler, vecizsözler, ibretli sözler, hayrat, hayrat vakfı, hayrat neşriyat, edebi sözler, özlü sözler, Zafer, Zafer Şık, tv, radyo, rehber, dersane, dershane, medrese, şeriat, Osmanlı, hilafet, cennet, cehennem, nasihat, guzel sozler, ibretli sözler, en güzel sözler, sevgi sözleri, sevgiliye güzel sözler, aşk, iman, Kur''an, ilham veren sözler, Özlü Sözler, Ünlü Sözler, hadisler, hadis-i şerif, hadis-i şerifler, sozler, sözler, kelam-ı kibar, Mevlana Sözleri, Hazreti Ali Sözleri, Bediuzzaman Sözleri, Said Nursi Sözleri, evliya sözleri.

اجمل كلمات, اجملة الكلمات, اقوی كلمات, اجمل الكلام, محمد, محمد الرسول, حدیث, قران, مكتوب,الله, بدیع الزمان سعید النورسی, كوزل سوزلر
quotes, popular quotes, best quotes, most popular quotes, the best life quotes, bible quotes, everyday quotes, top quotes, love quotes, beautiful life quotes.

More from category

Candy Shop
ICAW (I Can And Will)
DOWNLOAD
Sound Meter PRO
Mobile Essentials
DOWNLOAD
Weight Loss Tracker
Matthew Wood
DOWNLOAD
History Clear Privacy Clean
Leonidas Gao
DOWNLOAD
Tarot Cards Free
Three Headed Monkey Soft
DOWNLOAD
Mindfulness Bell
Mindful Apps
DOWNLOAD
Mystic Diary - Hidden Object
SunRay Games
DOWNLOAD
Panorama Camera 360
Tiny Piece Co., Ltd
DOWNLOAD
AMPed
SingTel Idea Factory Pte Ltd
DOWNLOAD
마이뷰티(화장품 추천+화장품 순위)
Nam Seung Il
DOWNLOAD
Galaxy Font Style
Top Phone Font Style
DOWNLOAD
Dragon Raid FREE Game
iMAX Games
DOWNLOAD