osmino

Güzel Sözler

Güzel Sözler
(1100 total ratings on Google Play)
tahir hoca / Social
Downloads: 100k
(1100 total ratings on Google Play)

Description

Bu uygulamada başta bir çok islam aliminin yol gösterici meşhur sözlerini bulacaksınız.

Hz. Ali''den İmam-ı Rabba''niye, Hz. Hasan ve Hz. Hüseyinden Bediuzzaman Hazretlerine kadar binlerce güzel sözleri bulacaksınız.

Sayfalar arası geçiş metin üzerindeyken parmakla yapılabilir.

Sözü paylaşmak için paşlaşı kullanın, istediğiniz uyguluma karşınıza çıkmıyorsa, Paylaş''a tıklayın. Söz hafızaya kopyalanmış olur. Oradan mesajlaşma yada facebook gibi uygulamalara yapıştırıp gönderebilirsiniz.

İstenen söze gitme özelliği; gerek sözlerin ana sayfasında gerekse favorilerde söz sayısını gösteren rakamların üzerine tıklayıp açılan pencerede gerekli sayıyı girip "ok" tuşuna basmanız yeterlidir.

OLASI HATALAR:

Favorilere tıklayınca telefon veya tabletin kilitlenmesi:
Güzel sözler uygulamasını telefonunuza indirdiğiniz zaman, telefonunuzun hafıza kartına "Güzel sözler" diye bir klasör oluşur. Onun içinde de favori sözlerim diye bir text vardır. Favorilerinize eklenen her söz oraya kaydedilir. Daha sonra "favorilerime git" dediyseniz ve gitmiyorsa bilin ki bu dosyalar zarar görmüştür. Biri veya her ikisi silinmiş olabilir. Bu yanlışlıkla sildiğiniz veya telefonunuza bulaşan bir virüs kaynaklı olabilir. Bu durumda uygulamayı telefonunuzdan tamamen kaldırılın, hafıza kartındaki güzel sözler klasörünü de silin. Daha sonra markete gidip tekrar yükleyin. Allah''ın izniyle uygulama sorunsuz çalışacaktır.

Tag: Meşhur Sözler, Güzel Sözler, Guzel Sozler, Kelam-i Kibar, Dini Sözler, Eğitici Söz, İmani Sözler, Quran, Kur''an, Kuran, Bediuzzaman, Risalei Nur, Mehmet Akif, Hz. Ali, Hadis-i Şerif, Peygamber, Efendimiz, Hz. Muhammed (sav), vecizeler, vecizsözler, ibretli sözler, hayrat, hayrat vakfı, hayrat neşriyat, edebi sözler, özlü sözler, Zafer, Zafer Şık, tv, radyo, rehber, dersane, dershane, medrese, şeriat, Osmanlı, hilafet, cennet, cehennem, nasihat, guzel sozler, ibretli sözler, en güzel sözler, sevgi sözleri, sevgiliye güzel sözler, aşk, iman, Kur''an, ilham veren sözler, Özlü Sözler, Ünlü Sözler, hadisler, hadis-i şerif, hadis-i şerifler, sozler, sözler, kelam-ı kibar, Mevlana Sözleri, Hazreti Ali Sözleri, Bediuzzaman Sözleri, Said Nursi Sözleri, evliya sözleri.

اجمل كلمات, اجملة الكلمات, اقوی كلمات, اجمل الكلام, محمد, محمد الرسول, حدیث, قران, مكتوب,الله, بدیع الزمان سعید النورسی, كوزل سوزلر
quotes, popular quotes, best quotes, most popular quotes, the best life quotes, bible quotes, everyday quotes, top quotes, love quotes, beautiful life quotes.

More from category

VTech Kid Connect
VTech Electronics Ltd.
DOWNLOAD
Sony LIV
Multi Screen Media Pvt. Ltd.
DOWNLOAD
TRANSFORMERS AGE OF EXTINCTION
DeNA Corp.
DOWNLOAD
TV Shows Hangman
Moons
DOWNLOAD
Kitten Theme GO SMS
zwoodle design
DOWNLOAD
Car Finder AR DEMO
Hexter Labs Software
DOWNLOAD
iCube +
UNNYHOG Entertainment
DOWNLOAD
ニコニコ静画(電子書籍)
株式会社ドワンゴ
DOWNLOAD
Fanatical Football
Mouse Games
DOWNLOAD
Neon Keypad Green
T-Me Themes
DOWNLOAD
Mad Cop3 Police Car Race Drift
Splash Fox Games
DOWNLOAD
GO SMS Pro Widget
GO Dev Team
DOWNLOAD