osmino

Turkcell Cüzdan

Turkcell Cüzdan
(740 total ratings on Google Play)
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş / Finance
Downloads: 100k
(740 total ratings on Google Play)

Description

Turkcell Cüzdan''ınızı kullanmaya başlamak için Cüzdan’ınıza Turkcell İletişim Merkezleri''nden nakit para yükleyebilir veya MasterCard ya da Maestro logolu kredi kartınızı ekleyebilirsiniz. Turkcell Cüzdan''a ekleyebileceğiniz kartları Turkcell Cüzdan uygulamasında görüntüleyebilir ve istediğiniz kartı cüzdanınıza ekleyebilirsiniz. Ayrıca Uyumlu cihazınız, 256K ve üzeri SIM kartınız ile Garanti Bankası Temassız Visa Kartlarınızı Turkcell Cüzdan’a ekleyip kullanabilirsiniz.
Turkcell Cüzdan’a 3G veya Wi-fi ile bağlanabilirsiniz. Cüzdanınıza Wi-fi ile bağlanmak için güvenliğiniz gereği Turkcell şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.
Ayrıca Turkcell Cüzdan’ın NFC (Temassız Ödeme) özelliğini NFC uyumlu bir cihazınız ve 256K SIM kartınız ile kullanabilirsiniz.
Turkcell Cüzdan''ın hayatınızı birçok farklı alanda kolaylaştıracak özellikleri bulunmaktadır:
 Para Gönderme: Turkcell Cüzdan’ı kullanarak istediğiniz zaman istediğiniz yerden dilediğiniz kişinin cep telefonuna para gönderebilirsiniz.
 TL Yükleme: Nerede olursanız olun; saniyeler içerisinde dilediğiniz Turkcell hattına TL yükleyebilirsiniz.
 Turkcell Paket Satın Alma: Turkcell’in avantajlarla dolu birçok SMS, internet ve Nar paketini satın alabilirsiniz.
 Fatura Ödeme: Anlaşmalı kurum faturalarınızı Turkcell Cüzdan ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca Faturalarınızı kaydedebilir, ödeme hatırlatmalarınız için alarm kurabilirsiniz.
Marka Kart: Anlaşmalı Marka Kartlarınızı Cüzdan’ınıza ekleyebilir, alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Cüzdan’a eklediğini Marka Kartınızın puan ve son işlemlerini takip edebilirsiniz.
Internette Ödeme: Anlaşmalı internet sitelerinde sadece cep numaranızı kullanarak kolay ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
 Temassız İşlem: NFC özellikli telefonunuzla temassız ödeme noktalarında tek bir dokunuşla cep telefonunuzla hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

* Güvenliğiniz gereği, Wi-Fi ile bağlanmak için uygulamaya Turkcell Şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Turkcell şifrenizi 2222’ye SIFRE yazıp SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Eğer kendi cihazınız dışında, başka bir cihazdan Cüzdan’a giriş yapmak isterseniz; işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için cihaza kendi SIM kartınızı taktığınızdan emin olunuz. Aksi takdirde giriş yapabilir, ancak güvenliğiniz gereği işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz.
** NFC uyumlu bir cihazınız ve 256K SIM kartınız ile; MasterCard ve Maestro logolu VakıfBank kartlarınızı Temassız Ödeme özelliği ile Turkcell Cüzdan’da kullanmaya başlayabilirsiniz. VakıfBank kartları sadece fiziki mağazalarda Temassız Ödeme yapmak için kullanılabilmektedir; E-Ticaret sitelerinde Turkcell Cüzdan gerçekleştireceğiniz ödemelerde şu an için kullanılamamaktadır.

More from category

Pimp My Music - Tag Editor
PickupWorks
DOWNLOAD
Great Heroes - Ambulance Heli
VascoGames
DOWNLOAD
Toilet & Bathroom Rush
Candy Mobile
DOWNLOAD
hide connections
ringtones apps
DOWNLOAD
shodo
hap Inc.
DOWNLOAD
Movies
BIGSTAR
DOWNLOAD
TriPeaks Solitaire - Free
LI LEI
DOWNLOAD
COLLAPSE Holiday Edition FREE
GameHouse
DOWNLOAD
Fast Fingers Paintball Speed
Adam Polt
DOWNLOAD
Action of Mayday: Last Defense
Toccata Technologies Inc.
DOWNLOAD
Car Safety and Repair -BabyBus
BabyBus
DOWNLOAD
Seaman Video Player Free
October 31 inc
DOWNLOAD