osmino

Statune

Statune
(960 total ratings on Google Play)
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş / Entertainment
Downloads: 100k
(960 total ratings on Google Play)

Description

Telefonun senin yerine konuşsun ister misin? Statune, seni arayan kişilere sıradan çalma tonu dııt dıt yerine, o an ne yaptığını, nerede olduğunu, otomatik olarak söyleyebilen bir uygulamadır.

Sen daha telefonunu açmadan, Statune uygulaması seni arayanları karşılıyor ve toplantıda, tatilde, sinemada, yemekte olduğunu ve daha birçok şeyi söyleyebiliyor.

Bazen öyle durumlar olur ki, arkadaşın arar açamazsın. Arkadaşın merak eder, bazen de sinirlenir. Statune sayesinde seni arayanlar, telefonunu açmana gerek olmadan senin meşgul olduğunu öğrenebilecekler. Ama telefon o esnada çalmaya devam edecek, senin tercihin, istersen açabilirsin de. Kısacası, artık telefonunu açamadığın için üzülmene gerek yok.

Statune’ü indirdikten sonra, sana özel hazırladığımız 400’den fazla statü içinden o anki durumunu yansıtan statü''yü seçebilirsin. Telefonuna tanımlamak istediğin statü mesajının farklı seslendirmelerini dinleyebilir, hangi arkadaşlarının bu statüyü sevdiğini görebilir ve istediğin süre boyunca geçerli olacak şekilde bu statü’yü telefonuna tanımlayabilirsin.

Yaptığın statü güncellemelerini otomatik olarak Facebook ve Twitter hesaplarına yansıtabilir ya da sadece istediğin statüleri Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsin.

Statune uygulamasının özellikleri:

* 400’den fazla statü arasından istediğini seçip seni arayanların duyması için telefonuna tanımlayabilirisin.
* İstersen kategorilerin arasında gezinebilir, istersen arama çubuğuna durumunu girerek sana uygun statüyü kolayca bulabilirsin.
* Statü detayları sayfasından bu durumun erkek / kadın / komik / ciddi gibi farklı seslendirmelerini dinleyebilir, aralarından istediğini seçebilirsin.
* Seçtiğin statü’yü ne kadar süre boyunca arayanlara dinletmek istediğini zaman seçeneklerinden belirlersin. Süresi dolan statü ise telefonundan otomatik olarak kalkar, seni arayanlar tekrar standart “dıt dıt” sesini dinlerler. Sınırsız olarak atarsan, sen yeni bir statü tanımlayana kadar telefonun seçtiğin tonu çalar.
* Beğendiğin statüleri “Ekle” butonuna basarak kendi “Statülerim” sayfana ekleyebilirsin. “Statülerim” sayfandan seçtiğin tüm statülere kolayca ulaşabilir, anında statü güncellemesi yaparsın.
* Telefon rehberin, Facebook ve Twitter’daki arkadaşlarının güncel statülerini görebilir, istersen onları uygulama içerisinden arayabilirsin.
* Beğendiğin statüleri Facebook ve Twitter’da arkadaşlarınla paylaşabilir, onlara dinletebilirsin.
* Tüm statü güncellemelerini otomatik olarak Facebook ve Twitter üzerinden de paylaşabilirsin.
* Hatırlatma seçenekleri sayesinde zamanlı tanımladığın tonlar bittiğinde bilgilendirilir, arkadaşlarının yaptıkları statü güncellemelerinden haberdar olabilirsin.
* İstediğin an tek bir buton ile hattındaki statüyü kaldırabilirsin.


Statune uygulamasından yararlanabilmek için Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. Statune’nin haftalık kullanım ücreti 1 TL’dir, ücret otomatik olarak Turkcell hattınıza yansıtılır.

Statune is an application which communicates with your callers before you answer the call. You can pick the most suitable ring back tone for your current mode from Statune, then people who call you will listen that, instead of the standard beep beep tone.

Features:
* You can pick a tone that suits your need from the 300 different tones categorized in the Statune library.
* From “Suggestion” menu, you can check out the tunes????? we picked for you.
* With search bar, you can easily find the specific tone you are looking for.
* You can listen all the tones directly, before assigning them. There are different tone options for each status.
* Assignment of a selected tone can be actived for a limited time period, depending on your choice. After the time is off, your caller will start to listen the standard beep beep tone again.
* You can connect to Facebook and Twitter, see your friends status updates in application.
Statune is an exclusive application only for Turkcell subscribers. Statune users are charged 1 TL per week by Turkcell.

More from category

WiFi File Transfer for Phone
GreenCube Network Computing
DOWNLOAD
Wetter Österreich - wetter.tv
UBIMET GmbH
DOWNLOAD
Magic Optical Illusions
OmegApps
DOWNLOAD
HOTEL DEALS
Bedroom Checker
DOWNLOAD
데마시아 [롤백과사전]
LOLWIKI
DOWNLOAD
Room Escape - Living Room
Mobest Media
DOWNLOAD
Text Style - زخرفة النصوص
TA3B.NET
DOWNLOAD
My Arabic letters
Tamer Qarrain
DOWNLOAD
AppRadio
PIONEER CORPORATION
DOWNLOAD
I''m sleeping
Zapek Software Engineering
DOWNLOAD
lettrs
Lettrs
DOWNLOAD
Bubble Breaker
Mobiloids
DOWNLOAD