osmino

Lietuvos tūkstantmečio vaikai

Lietuvos tūkstantmečio vaikai
(1300 total ratings on Google Play)
App Camp / Education
Downloads: 100k
(1300 total ratings on Google Play)

Description

- Dėmesio! Dėl skirtingo skaitmeninės ir kabelinės televizijų transliacijų laiko programėlės rodomi klausimai gali nesutapti su klausimais, matomais per televiziją.

- Nuo šiol, tokiu atveju, kai per televiziją klausimas atsakomas labai greitai, programėlės vartotojams bus pateikiami specialūs klausimai, todėl galėsite būti užtikrinti, kad laiko pakaks visom užduotim!

Naujas LRT TELEVIZIJOS laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ sezonas atsineša smagų ir išmanų netikėtumą - žaidimą žiūrovams namuose! Dabar savo išmaniuoju telefonu galite realiuoju laiku atsakinėti į laidoje užduodamus klausimus ir palyginti save su kitais žaidėjais! O pasiekę gerus rezultatus, keliais spustelėjimais apie tai pranešti savo draugams „Facebooke“ ir laimėti įvairiausių prizų.

„Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ programėlėje yra du režimai. Kai laida nerodoma, galite treniruotis atsakinėdami į praėjusių sezonų klausimus, nespaudžiami laiko. O laidos metu klausimus matysite tuo pačiu metu, kai jie rodomi televizorių ekranuose, ir turėsite į juos atsakyti greičiau už laidos dalyvius. Pasibaigus laidai, pamatysite, kelintą vietą užėmėte iš visų programėlės naudotojų, o užsiregistravę galėsite laimėti rėmėjų įsteigtus prizus.

Be žaidimo, programėlėje rasite atgalinį laikmatį iki artimiausios laidos ir galimybę nusistatyti priminimus apie artėjančią transliaciją.

Idėjos sumanytojai – LRT.
Idėjos rėmėjai – OMNITEL ir ŠVIESA

More from category

Angry Chavez
Sistalia
DOWNLOAD
Ugly Duckling Kids Storybook
TabTale
DOWNLOAD
Talking YooHoo Free
Talking Toys
DOWNLOAD
None
Magma Mobile
DOWNLOAD
Car Wash and Spa
ARPA media
DOWNLOAD
Cheese Barn Free
My Play Yard
DOWNLOAD
MapsOn Free: Offline Map
Coderminus
DOWNLOAD
Make Dua Lite - Dua with Audio
Nour Apps
DOWNLOAD
Tanpura Droid
Swar Systems
DOWNLOAD
Математика ЕГЭ 2014 (тренажер)
Lomonosov Science and Education Club Ltd.
DOWNLOAD
Jewel Galaxy
Bulkypix
DOWNLOAD
까용까용 for Kakao
TENJOSoft
DOWNLOAD