osmino

Lietuvos tūkstantmečio vaikai

Lietuvos tūkstantmečio vaikai
(1300 total ratings on Google Play)
App Camp / Education
Downloads: 100k
(1300 total ratings on Google Play)

Description

- Dėmesio! Dėl skirtingo skaitmeninės ir kabelinės televizijų transliacijų laiko programėlės rodomi klausimai gali nesutapti su klausimais, matomais per televiziją.

- Nuo šiol, tokiu atveju, kai per televiziją klausimas atsakomas labai greitai, programėlės vartotojams bus pateikiami specialūs klausimai, todėl galėsite būti užtikrinti, kad laiko pakaks visom užduotim!

Naujas LRT TELEVIZIJOS laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ sezonas atsineša smagų ir išmanų netikėtumą - žaidimą žiūrovams namuose! Dabar savo išmaniuoju telefonu galite realiuoju laiku atsakinėti į laidoje užduodamus klausimus ir palyginti save su kitais žaidėjais! O pasiekę gerus rezultatus, keliais spustelėjimais apie tai pranešti savo draugams „Facebooke“ ir laimėti įvairiausių prizų.

„Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ programėlėje yra du režimai. Kai laida nerodoma, galite treniruotis atsakinėdami į praėjusių sezonų klausimus, nespaudžiami laiko. O laidos metu klausimus matysite tuo pačiu metu, kai jie rodomi televizorių ekranuose, ir turėsite į juos atsakyti greičiau už laidos dalyvius. Pasibaigus laidai, pamatysite, kelintą vietą užėmėte iš visų programėlės naudotojų, o užsiregistravę galėsite laimėti rėmėjų įsteigtus prizus.

Be žaidimo, programėlėje rasite atgalinį laikmatį iki artimiausios laidos ir galimybę nusistatyti priminimus apie artėjančią transliaciją.

Idėjos sumanytojai – LRT.
Idėjos rėmėjai – OMNITEL ir ŠVIESA

More from category

Veoh
FC2, Inc.
DOWNLOAD
HotDictionaryOffline
Synusic Inc.
DOWNLOAD
Mi embarazo
Lagardère Active Digital
DOWNLOAD
Woordzoeker nederlands
Berni Mobile
DOWNLOAD
GK 2014-15 & Current Affairs
Sharma Tutorials
DOWNLOAD
Dropcam
Dropcam, Inc.
DOWNLOAD
YouBio og TV
YouSee
DOWNLOAD
PaniniKeypad Marathi IME
Luna Ergonomics Pvt Ltd
DOWNLOAD
Furious Car Racing - Endless
TigerCubStudio
DOWNLOAD
Makeover & Dressup Free Game
Hello People Games
DOWNLOAD
Animals Zoo - Interactive Game
TabTale
DOWNLOAD
My Beats
Chaluxe Apps
DOWNLOAD