osmino

Lietuvos tūkstantmečio vaikai

Lietuvos tūkstantmečio vaikai
(1300 total ratings on Google Play)
App Camp / Education
Downloads: 100k
(1300 total ratings on Google Play)

Description

- Dėmesio! Dėl skirtingo skaitmeninės ir kabelinės televizijų transliacijų laiko programėlės rodomi klausimai gali nesutapti su klausimais, matomais per televiziją.

- Nuo šiol, tokiu atveju, kai per televiziją klausimas atsakomas labai greitai, programėlės vartotojams bus pateikiami specialūs klausimai, todėl galėsite būti užtikrinti, kad laiko pakaks visom užduotim!

Naujas LRT TELEVIZIJOS laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ sezonas atsineša smagų ir išmanų netikėtumą - žaidimą žiūrovams namuose! Dabar savo išmaniuoju telefonu galite realiuoju laiku atsakinėti į laidoje užduodamus klausimus ir palyginti save su kitais žaidėjais! O pasiekę gerus rezultatus, keliais spustelėjimais apie tai pranešti savo draugams „Facebooke“ ir laimėti įvairiausių prizų.

„Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ programėlėje yra du režimai. Kai laida nerodoma, galite treniruotis atsakinėdami į praėjusių sezonų klausimus, nespaudžiami laiko. O laidos metu klausimus matysite tuo pačiu metu, kai jie rodomi televizorių ekranuose, ir turėsite į juos atsakyti greičiau už laidos dalyvius. Pasibaigus laidai, pamatysite, kelintą vietą užėmėte iš visų programėlės naudotojų, o užsiregistravę galėsite laimėti rėmėjų įsteigtus prizus.

Be žaidimo, programėlėje rasite atgalinį laikmatį iki artimiausios laidos ir galimybę nusistatyti priminimus apie artėjančią transliaciją.

Idėjos sumanytojai – LRT.
Idėjos rėmėjai – OMNITEL ir ŠVIESA

More from category

Alphabet Garden
Mind Leak
DOWNLOAD
Digital Altimeter
Sakkie de Kock
DOWNLOAD
Mecca Hajj Live Wallpaper
Peaksel
DOWNLOAD
Kız Tavlama Teknikleri
Zyna Mobile
DOWNLOAD
Japanese Hiragana Handwriting
TeachersParadise.com
DOWNLOAD
Multi Window Manager (Phone)
BJB, Inc.
DOWNLOAD
피파온라인3 피파넷 (팀선수검색,시세검색,개인기)
insford
DOWNLOAD
Keyboard Cupcakes
Themes World
DOWNLOAD
Always Battery (Icon Changer)
KP Funny Apps
DOWNLOAD
PPOCHI battery score ver.
kaosu
DOWNLOAD
Drag Toilet Paper
Reverie
DOWNLOAD
Plugin Arabic
Honso
DOWNLOAD