osmino

Żulionerzy

Żulionerzy
(10.296k total ratings on Google Play)
hq development / Puzzle
Downloads: 1.0M
(10.296k total ratings on Google Play)

Description

Pewnie kojarzysz taki program z TV - Milionerzy? Phi, marna podróbka wiekowego undergroundowego winoturnieju - Żulionerów! W tej produkcji masz niebywałą, nieocenioną i niezwykłą szansę wcielenia się w gracza-żula, startującego w konkursie, w którym nagrodą jest dziesięć tysięcy buteleczek. O tak, konkret libacja! Zasiądź naprzeciwko prowadzącego Żulberta Hurbańskiego i odpowiedz na szereg pytań nie z tej ziemi, wymagających wiedzy i zaangażowania. Problem? Użyj koła ratunkowego - Półóweczki, Ściepy Publiki lub Telefonu do Meliny, może tam Ci pomogą.

Ponad 1400 czasem nawet zabawnych pytań, przebój "Wino wino" jako ścieżka dźwiękowa i kultowa grafika zamordują z premedytacją trochę Twojego czasu na przystanku czy w toalecie. Czy w parku, na ławce, z buteleczką w dłoni! Odpowiedz na dużo pytań i uwiecznij swoją ksywkę na stronach internetowych Sali Szału!

Swoje pytania do Żulionerów można zgłosić na http://pytania.hqdev.net, chcesz unieśmiertelnić swoją ksywkę? Masz szansę! Zapraszamy też na nasz profil na fejsiuniu (fejsiku? facebooku!) na http://facebook.com/Zulionerzy :)

Poza tym - wielkie grube i sprośne "dzięki!" dla wszystkich i cieszymy się, że się gierka podoba. Niestety na komentarze nie mamy jak odpisywać więc jeśli znajdziecie błąd w grze albo coś nie działa - prosimy o wysłanie maila na ortalion@hqdev.net - postaramy się sprawę ogarnąć.

More from category

Exercise Timer
NeuronDigital
DOWNLOAD
빵터지는댓글
DOTORICOM
DOWNLOAD
Zombie Juice
Bifrost Studios
DOWNLOAD
HorseWorld 3D FREE
Tivola
DOWNLOAD
Samsung Mobile Print
Samsung Electronics
DOWNLOAD
Glow Draw
Photo Effects Apps
DOWNLOAD
Hisn AL Muslim حصن المسلم
Abo Yazn
DOWNLOAD
iSPEED 株取引・株価・投資情報 - 楽天証券の株アプリ
楽天証券株式会社
DOWNLOAD
2000s Movie Trivia: Actors
Brett Plummer
DOWNLOAD
Fart Soundboard
Kiof
DOWNLOAD
Sebha
Ertiqa
DOWNLOAD
Molrang bath dodol launcher
BrainPub
DOWNLOAD