osmino

Żulionerzy

Żulionerzy
(10.296k total ratings on Google Play)
hq development / Puzzle
Downloads: 1.0M
(10.296k total ratings on Google Play)

Description

Pewnie kojarzysz taki program z TV - Milionerzy? Phi, marna podróbka wiekowego undergroundowego winoturnieju - Żulionerów! W tej produkcji masz niebywałą, nieocenioną i niezwykłą szansę wcielenia się w gracza-żula, startującego w konkursie, w którym nagrodą jest dziesięć tysięcy buteleczek. O tak, konkret libacja! Zasiądź naprzeciwko prowadzącego Żulberta Hurbańskiego i odpowiedz na szereg pytań nie z tej ziemi, wymagających wiedzy i zaangażowania. Problem? Użyj koła ratunkowego - Półóweczki, Ściepy Publiki lub Telefonu do Meliny, może tam Ci pomogą.

Ponad 1400 czasem nawet zabawnych pytań, przebój "Wino wino" jako ścieżka dźwiękowa i kultowa grafika zamordują z premedytacją trochę Twojego czasu na przystanku czy w toalecie. Czy w parku, na ławce, z buteleczką w dłoni! Odpowiedz na dużo pytań i uwiecznij swoją ksywkę na stronach internetowych Sali Szału!

Swoje pytania do Żulionerów można zgłosić na http://pytania.hqdev.net, chcesz unieśmiertelnić swoją ksywkę? Masz szansę! Zapraszamy też na nasz profil na fejsiuniu (fejsiku? facebooku!) na http://facebook.com/Zulionerzy :)

Poza tym - wielkie grube i sprośne "dzięki!" dla wszystkich i cieszymy się, że się gierka podoba. Niestety na komentarze nie mamy jak odpisywać więc jeśli znajdziecie błąd w grze albo coś nie działa - prosimy o wysłanie maila na ortalion@hqdev.net - postaramy się sprawę ogarnąć.

More from category

Book of Enigmas
Balofo Games
DOWNLOAD
Tiki Kart 3D
Arb Studios LLC
DOWNLOAD
RC Mini Racing
QUByte Interactive
DOWNLOAD
Location Tracker
Trigma
DOWNLOAD
Notebook
ZTN Studio
DOWNLOAD
Weather for France
ID Mobile SA
DOWNLOAD
Axis StarPlayer
AXISSOFT INC
DOWNLOAD
Hero Forge
Clapfoot Inc.
DOWNLOAD
Motorola Moto G Flashlight
Flashlight App Development Team
DOWNLOAD
Radio Dakwah Islam
ID Dev Android
DOWNLOAD
relaxing salon girls games
Ozone Development
DOWNLOAD
Multi Maps + Street View FREE
Anefiox
DOWNLOAD