osmino

Żulionerzy

Żulionerzy
(10.296k total ratings on Google Play)
hq development / Puzzle
Downloads: 1.0M
(10.296k total ratings on Google Play)

Description

Pewnie kojarzysz taki program z TV - Milionerzy? Phi, marna podróbka wiekowego undergroundowego winoturnieju - Żulionerów! W tej produkcji masz niebywałą, nieocenioną i niezwykłą szansę wcielenia się w gracza-żula, startującego w konkursie, w którym nagrodą jest dziesięć tysięcy buteleczek. O tak, konkret libacja! Zasiądź naprzeciwko prowadzącego Żulberta Hurbańskiego i odpowiedz na szereg pytań nie z tej ziemi, wymagających wiedzy i zaangażowania. Problem? Użyj koła ratunkowego - Półóweczki, Ściepy Publiki lub Telefonu do Meliny, może tam Ci pomogą.

Ponad 1400 czasem nawet zabawnych pytań, przebój "Wino wino" jako ścieżka dźwiękowa i kultowa grafika zamordują z premedytacją trochę Twojego czasu na przystanku czy w toalecie. Czy w parku, na ławce, z buteleczką w dłoni! Odpowiedz na dużo pytań i uwiecznij swoją ksywkę na stronach internetowych Sali Szału!

Swoje pytania do Żulionerów można zgłosić na http://pytania.hqdev.net, chcesz unieśmiertelnić swoją ksywkę? Masz szansę! Zapraszamy też na nasz profil na fejsiuniu (fejsiku? facebooku!) na http://facebook.com/Zulionerzy :)

Poza tym - wielkie grube i sprośne "dzięki!" dla wszystkich i cieszymy się, że się gierka podoba. Niestety na komentarze nie mamy jak odpisywać więc jeśli znajdziecie błąd w grze albo coś nie działa - prosimy o wysłanie maila na ortalion@hqdev.net - postaramy się sprawę ogarnąć.

More from category

Shead Spreet Lite
Keith Wiley
DOWNLOAD
LYNKEE QR code barcode scanner
Lynkware S.A.S.
DOWNLOAD
GPS over BT
Vasiliy Saenko
DOWNLOAD
Los 40 para Android
Prisa Radio
DOWNLOAD
Resize & Photo Editor
jn
DOWNLOAD
Code Postal - Gratuit
Lavapps
DOWNLOAD
2014年八字桃花 精准分析桃花走势
靈機妙算命理館
DOWNLOAD
Indian Rail Enquiry
e-finite
DOWNLOAD
Amazing Photo frames
Crazy Apps maker
DOWNLOAD
نظام تحويل الوحدات (مجاني)
NTS
DOWNLOAD
Hidden Object 3
Nicoletta Muhari
DOWNLOAD
SuperExpress
Murator S.A.
DOWNLOAD