osmino

Meteor (Počasí) » Aladin

Meteor (Počasí) » Aladin
(4300 total ratings on Google Play)
Androworks / Weather
Downloads: 100k
(4300 total ratings on Google Play)

Description

Oficiální aplikace Českého hydrometeorologického ústavu Aladin je zde pro všechny, které zajímá opravdová předpověď počasí, která na poli chytrých zařízení nemá obdoby.

Již nemusíte pravidelně sledovat zprávy v televizi, předpověď na internetu či cokoliv dalšího. Aladin je tu pro vás s nejaktuálnějšími předpověďmi a změnami počasí. Díky aplikaci Aladin můžete být kdekoliv a kdykoliv informování o všech podstatných informacích, jež vás ve spojení s počasím mohou napadnout.

Aladin nabízí pravidelné předpovědi:

» Teploty
» Vlhkosti
» Tlaku
» Větru
» Srážek

V jednoduchém a intuitivním prostředí tak můžete být o krok napřed. A to v souvislosti s každým místem u nás v republice – Aladin totiž nabízí své aktualizované předpovědi pro všechny části České republiky.

Obrovskou výhodou aplikace Aladin je bezesporu aktuálnost. Veškeré informace, které jste třeba ráno u předpovědi v televizi získaly, už nemusí být tak úplně aktuální a nepříjemná sprška cestou z práce bez deštníku nepotěší. Aladin vás dokáže zásobovat těmi nejčerstvějšími informacemi, jež se v centru Českého hydrometeorologického ústavu objeví.

Neváhejte tedy naší aplikace využít. Je zdarma a sami ani netušíte, kdy se kouzelná moc našeho Aladina může hodit právě vám. Tak rychle, jednoduše, levně a aktuálně jste předpověď ještě neměli, hurá tedy do toho. Budeme rádi za každou připomínku a samozřejmě i pochvalu.

More from category

Happy Birthday Cake
Pigeon Software
DOWNLOAD
Talk Filipino (Free)
Bhuio.com
DOWNLOAD
Java Interview Questions
Jimmy Geek
DOWNLOAD
QR&Barcode Scanner
Power Apps Tools
DOWNLOAD
진격의 여친 for Kakao
SESISOFT CO.,LTD.
DOWNLOAD
Space Tube
VKcode
DOWNLOAD
Chess Genius Lite
ChessGenius
DOWNLOAD
Zoo Keeper - Care For Animals
TabTale
DOWNLOAD
iTranslate - free translator
Sonico Mobile
DOWNLOAD
Drag Racing: Bike Edition
Creative Mobile
DOWNLOAD
Ocean Live Wallpaper
Live Wallpaper HQ
DOWNLOAD
show battery percentage
Adcoms
DOWNLOAD