osmino

Meteor (Počasí) » Aladin

Meteor (Počasí) » Aladin
(4300 total ratings on Google Play)
Androworks / Weather
Downloads: 100k
(4300 total ratings on Google Play)

Description

Oficiální aplikace Českého hydrometeorologického ústavu Aladin je zde pro všechny, které zajímá opravdová předpověď počasí, která na poli chytrých zařízení nemá obdoby.

Již nemusíte pravidelně sledovat zprávy v televizi, předpověď na internetu či cokoliv dalšího. Aladin je tu pro vás s nejaktuálnějšími předpověďmi a změnami počasí. Díky aplikaci Aladin můžete být kdekoliv a kdykoliv informování o všech podstatných informacích, jež vás ve spojení s počasím mohou napadnout.

Aladin nabízí pravidelné předpovědi:

» Teploty
» Vlhkosti
» Tlaku
» Větru
» Srážek

V jednoduchém a intuitivním prostředí tak můžete být o krok napřed. A to v souvislosti s každým místem u nás v republice – Aladin totiž nabízí své aktualizované předpovědi pro všechny části České republiky.

Obrovskou výhodou aplikace Aladin je bezesporu aktuálnost. Veškeré informace, které jste třeba ráno u předpovědi v televizi získaly, už nemusí být tak úplně aktuální a nepříjemná sprška cestou z práce bez deštníku nepotěší. Aladin vás dokáže zásobovat těmi nejčerstvějšími informacemi, jež se v centru Českého hydrometeorologického ústavu objeví.

Neváhejte tedy naší aplikace využít. Je zdarma a sami ani netušíte, kdy se kouzelná moc našeho Aladina může hodit právě vám. Tak rychle, jednoduše, levně a aktuálně jste předpověď ještě neměli, hurá tedy do toho. Budeme rádi za každou připomínku a samozřejmě i pochvalu.

More from category

Bloons TD Battles
ninja kiwi
DOWNLOAD
Remy Lite
Mooblia
DOWNLOAD
Listen to Animal Sounds - Free
Aramaic softwares
DOWNLOAD
Google Hindi Input
Google Inc.
DOWNLOAD
A. I. Type Galaxy
AI Keyboard Themes
DOWNLOAD
Disco Light™ Basic
Guro Labs
DOWNLOAD
Army soundboard
Gags, inc.
DOWNLOAD
XE Currency
XE.com Inc.
DOWNLOAD
Strike Bowling
Cross Field Inc.
DOWNLOAD
BasalBodyTemperature Rec Lite
kandyソフト
DOWNLOAD
Thirty One - 31 (free)
Jason Hull
DOWNLOAD
Jewels & Diamonds
PlayScape
DOWNLOAD