osmino

Namaz Vakitleri Diyanet

Namaz Vakitleri Diyanet
(2800 total ratings on Google Play)
alper yildiz / Various
Downloads: 100k
(2800 total ratings on Google Play)

Description

Namaz Vakitleri Diyanet uygulaması Diyanet işleri başkanlığının sistemi üzerinden aldığı verileri kullanıcılara sunmayı hedefleyen sade bir android uygulamasıdır. Güncel tüm namaz vakitlerini takip edebilirsiniz. Türkiye, Almanya başta olmak üzere türklerin çok yaşadığı yerlere ilk sırada yer verilmiştir,daha sonra tüm dünya namaz vakitleri eklenmiştir.

İnşallah faydalı olur.

2013 Ramazan imsakiyesi, 2013 diyanet takvimi olarak da kullanabilirsiniz.Namaz vakitlerinin yanı sıra, oruç tutulan 3 aylar ve mübarek gün ve geceleri ve diğer iftarlarınızı da buradan takip edebilirsiniz.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

*Uygulama verileri direkt olarak diyanet.gov.tr adresi üzerinden internet yoluyla alıyor, bazı cihazlarda yaşanan verilerin alınmaması durumu, diyanet sistemlerinin durumu veya internetinizin hızıyla ilgili, uygulama buna birşey yapamaz!
*Diyanet sitesinin yoğunluktan dolayı sık sık cevap veremez hale geldiğini gördüm, bu nedenle güncelleme işlemini birkaç deneyin.

ezan vakitleri,ezan saatleri, ezan ne zaman okunuyor, ezan okuma, ezan okunuyor,namaz vakitleri, namazlar, vakitler, diyanet, vakit hesapla, diyanet, diyanet işleri, namaz saatleri, vakitler, imsak,akşam,öğle,öğlen, ikindi,yatsı,sabah,imsakiye, ramazan bayramı, ramazan,kurban
bayramı, kurban. ezan vakti.

athan times, world prayer times, prayer times for muslim. This application brings the prayer times calculation of Turkish Islamic Council for everywhere in the world.

More from category

Powder Game Viewer
DAN-BALL
DOWNLOAD
TextCam - Instant Captions
Ludger Bischofs
DOWNLOAD
Japanese IME Kaede IME V3
PC-CRAFT.co.jp
DOWNLOAD
Cisco WebEx Meetings
Cisco Systems, Inc.
DOWNLOAD
HurdleWorldCup
LitQoo
DOWNLOAD
WhatsSpy - Last seen Spy
HikTek
DOWNLOAD
Prayr
K-Factor Media, LLC
DOWNLOAD
Sand!
Single Cell Software
DOWNLOAD
اتجاه القبلة
Euphrates Media
DOWNLOAD
Zombie Sniper 3D Ⅳ
Top Action games
DOWNLOAD
Micro Spirit Level + Compass
Spaceware
DOWNLOAD
Календарь беременности
imdev
DOWNLOAD