osmino

Kumpeliada

Kumpeliada
(1300 total ratings on Google Play)
f&k / Puzzle
Downloads: 100k
(1300 total ratings on Google Play)

Description

Sprawdź czy potrafisz odpowiedzieć tak samo jak ankietowani! Kumpeliada polega na odgadywaniu odpowiedzi, które zostały wcześniej wytypowane przez grupę ankietowanych. Dzięki trybom single i multiplayer, gra Kumpeliada to świetna zabawa dla Ciebie i Twoich przyjaciół.


Aplikacja ta może być traktowana jako doskonała gra towarzyska. Dzięki trybowi dla dwóch graczy, możesz cieszyć się nią z rodziną i z przyjaciółmi. Przy odrobinie fantazji można bawić się również w większym gronie znajomych. Gra na pewno przypadnie do gustu fanom teleturniejów takich jak: Familiada, Milionerzy, 1z10 czy Postaw na Milion.


Możesz grać w tę grę w podróży, podczas imprez, spotkań integracyjnych lub nawet przy niedzielnym obiedzie. Wspaniała zabawa dla wszystkich gwarantowana.

Aby umilić czas spędzony z aplikacją i wprowadzić graczy w dobry humor, przed każdą rozgrywką pojawiają się dowcipy. Czasem są to przysłowiowe suchary, a innym razem zabawne sytuacyjne żarty.

Baza pytań ciągle jest powiększana, by zapewnić jak najdłuższą i jak najlepszą rozrywkę, dlatego zachęcamy do aktualizacji aplikacji co jakiś czas.

Ty też zostań ankietowanym Kumpeliady! Bardzo prosimy wypełnianie ankiety, a dzięki temu baza pytań ciągle będzie się powiększać! https://docs.google.com/forms/d/12wScsdLXHqD3RHHqkYrnQMP24_XdaArQM4qiYJ80bjA/viewform

More from category

Mobile Number Locator
Phone Warrior Inc. (Caller ID & Search)
DOWNLOAD
ДокаПраво: кодексы и законы РФ
DOKA
DOWNLOAD
鬼パス
Goodia Inc.
DOWNLOAD
Coffee Maker
ICAW (I Can And Will)
DOWNLOAD
Clash of Spartan
Empire Game Studio
DOWNLOAD
London Girls - Girl Games
mary.com
DOWNLOAD
BuBuCar
Orz
DOWNLOAD
InstaWisdom for Instagram LITE
TheiaMilan
DOWNLOAD
Retro Timer slot machine
Newshine Mobile Media
DOWNLOAD
أذكار الصباح والمساء
إنتاج - Intaje
DOWNLOAD
Phone Number Horoscope
Nokor e-Solutions Group
DOWNLOAD
Devil Maker: Tokyo
Palmple Inc.
DOWNLOAD