osmino

Kumpeliada

Kumpeliada
(1300 total ratings on Google Play)
f&k / Puzzle
Downloads: 100k
(1300 total ratings on Google Play)

Description

Sprawdź czy potrafisz odpowiedzieć tak samo jak ankietowani! Kumpeliada polega na odgadywaniu odpowiedzi, które zostały wcześniej wytypowane przez grupę ankietowanych. Dzięki trybom single i multiplayer, gra Kumpeliada to świetna zabawa dla Ciebie i Twoich przyjaciół.


Aplikacja ta może być traktowana jako doskonała gra towarzyska. Dzięki trybowi dla dwóch graczy, możesz cieszyć się nią z rodziną i z przyjaciółmi. Przy odrobinie fantazji można bawić się również w większym gronie znajomych. Gra na pewno przypadnie do gustu fanom teleturniejów takich jak: Familiada, Milionerzy, 1z10 czy Postaw na Milion.


Możesz grać w tę grę w podróży, podczas imprez, spotkań integracyjnych lub nawet przy niedzielnym obiedzie. Wspaniała zabawa dla wszystkich gwarantowana.

Aby umilić czas spędzony z aplikacją i wprowadzić graczy w dobry humor, przed każdą rozgrywką pojawiają się dowcipy. Czasem są to przysłowiowe suchary, a innym razem zabawne sytuacyjne żarty.

Baza pytań ciągle jest powiększana, by zapewnić jak najdłuższą i jak najlepszą rozrywkę, dlatego zachęcamy do aktualizacji aplikacji co jakiś czas.

Ty też zostań ankietowanym Kumpeliady! Bardzo prosimy wypełnianie ankiety, a dzięki temu baza pytań ciągle będzie się powiększać! https://docs.google.com/forms/d/12wScsdLXHqD3RHHqkYrnQMP24_XdaArQM4qiYJ80bjA/viewform

More from category

Zeyarat زيارات
Qal3awy BH
DOWNLOAD
Find My Friends
nLiteApps
DOWNLOAD
필수어플 백과사전 (무료게임,무료어플)
BrainPUb
DOWNLOAD
QQ斗地主(240*400)
Tencent Technology (Shenzhen) Company Ltd.
DOWNLOAD
LGU+070모바일 가입자간 무료인터넷전화
LG유플러스(LG Uplus Corporation)
DOWNLOAD
Dont Forget the Lyrics 2
Blue Corner
DOWNLOAD
싸이코패스 테스트 (Full)
Heb Inc.
DOWNLOAD
English Mongolian Dictionary F
MSV Development
DOWNLOAD
League of Evil Free
Noodlecake Studios Inc
DOWNLOAD
SLT Fourth sense
GinLemon
DOWNLOAD
مسجات الصباح
MIPS-DEVS
DOWNLOAD
Zombie Gunship Free: Gun Dead
Limbic
DOWNLOAD