osmino

Kumpeliada

Kumpeliada
(1300 total ratings on Google Play)
f&k / Puzzle
Downloads: 100k
(1300 total ratings on Google Play)

Description

Sprawdź czy potrafisz odpowiedzieć tak samo jak ankietowani! Kumpeliada polega na odgadywaniu odpowiedzi, które zostały wcześniej wytypowane przez grupę ankietowanych. Dzięki trybom single i multiplayer, gra Kumpeliada to świetna zabawa dla Ciebie i Twoich przyjaciół.


Aplikacja ta może być traktowana jako doskonała gra towarzyska. Dzięki trybowi dla dwóch graczy, możesz cieszyć się nią z rodziną i z przyjaciółmi. Przy odrobinie fantazji można bawić się również w większym gronie znajomych. Gra na pewno przypadnie do gustu fanom teleturniejów takich jak: Familiada, Milionerzy, 1z10 czy Postaw na Milion.


Możesz grać w tę grę w podróży, podczas imprez, spotkań integracyjnych lub nawet przy niedzielnym obiedzie. Wspaniała zabawa dla wszystkich gwarantowana.

Aby umilić czas spędzony z aplikacją i wprowadzić graczy w dobry humor, przed każdą rozgrywką pojawiają się dowcipy. Czasem są to przysłowiowe suchary, a innym razem zabawne sytuacyjne żarty.

Baza pytań ciągle jest powiększana, by zapewnić jak najdłuższą i jak najlepszą rozrywkę, dlatego zachęcamy do aktualizacji aplikacji co jakiś czas.

Ty też zostań ankietowanym Kumpeliady! Bardzo prosimy wypełnianie ankiety, a dzięki temu baza pytań ciągle będzie się powiększać! https://docs.google.com/forms/d/12wScsdLXHqD3RHHqkYrnQMP24_XdaArQM4qiYJ80bjA/viewform

More from category

RMF FM
Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o.
DOWNLOAD
SlideIT Red Metal Skin
Dasur Ltd.
DOWNLOAD
Parole Intrecciate italiano
Berni Mobile
DOWNLOAD
Digital Recipe Sidekick.
Gradison Technologies
DOWNLOAD
Bangla TV
eyeslave
DOWNLOAD
Eagle Nest II:Revolution
Feelingtouch Inc.
DOWNLOAD
doubleTwist Alarm Clock Trial
doubleTwist TM
DOWNLOAD
Speedometer Gauge
u440
DOWNLOAD
Shell Terminal Emulator
MobilDev
DOWNLOAD
Death Moto 2
ICLOUDZONE GAMES
DOWNLOAD
Colorful Bubble Live Wallpaper
Girl And Game
DOWNLOAD
Ver Peliculas Cristianas 2.0
ImagenParaWeb
DOWNLOAD