osmino

CZATeria - czat, chat online

CZATeria - czat, chat online
(1200 total ratings on Google Play)
INTERIA.PL / Social
Downloads: 100k
(1200 total ratings on Google Play)

Description

CZATeria czyli czat INTERIA.PL!

CZATeria to nowa, przejrzysta i prosta w obsłudze aplikacja-czat. Czat INTERIA.PL to najlepszy sposób, by poznawać nowych ludzi i być w stałym kontakcie ze znajomymi. Czateria to randki, rozmowy - świetny sposób na nudę. Kiedy chcesz, ile chcesz i gdzie chcesz!

Czat INTERIA.PL to tysiące osób w jednym miejscu! Nasz czat to kilkadziesiąt pokoi, różne tematy i czaty z znanymi osobistościami! CZATeria w prosty i intuicyjny sposób umożliwia zawieranie nowych, ciekawych znajomości. Masz ochotę na randkę? Wejdź na czat! Zapraszamy!

Dzięki naszej aplikacji będziesz mógł porozmawiać i poznać nowych ludzi dzięki grupie :Czat towarzyski (w takich kategoriach jak czat nastolatki, czat randki ), a korzystając z czatów regionalnych poznasz nowych ludzi ze swojej okolicy.

Rozmawiaj z innymi kiedy i gdzie tylko masz ochotę! Od teraz CZAT INTERIA.PL dostępny jest wszędzie - na Twoim komputerze, tablecie czy telefonie a dzięki rozbudowanemu systemowi powiadomień, żadna wiadomość od znajomego Cię nie ominie. Wejdź na czat już teraz.

More from category

献立計画2
ひろん
DOWNLOAD
Scary Sounds
arsenal
DOWNLOAD
Valentine Scanner
DSS
DOWNLOAD
Massager
NatyGames
DOWNLOAD
Toy Camera Collection
nora
DOWNLOAD
HVV
EOS UPTRADE GmbH
DOWNLOAD
PadiTrain Tiket Kereta Api
PadiTravel
DOWNLOAD
Domo theme Go Locker
LF.PRODEV
DOWNLOAD
Platsbanken
Arbetsförmedlingen
DOWNLOAD
Camera ICS
Moblynx
DOWNLOAD
Airport 3D Jet plane parking
VascoGames
DOWNLOAD
Car Race: DownTownRush2
Iyanagames
DOWNLOAD