osmino

Sport WP.PL

Sport WP.PL
(940 total ratings on Google Play)
Wirtualna Polska / Sports
Downloads: 100k
(940 total ratings on Google Play)

Description

Sport WP.PL w aplikacji to informacje z wielu dyscyplin, wyniki sportowe, sekcje tematyczne (Ekstraklasa, Igrzyska, Euro) oraz relacje live i liveblog.

Sport WP.PL umożliwia dostęp do najnowszych wiadomości, galerii o tematyce sportowej oraz do aktualnych tabel wyników i terminarzy m.in. lig piłki nożnej, czy F1.

Sekcja Ekstraklasa pozwala dodatkowo na przeglądanie rozbudowanych tabel oraz statystyk ligi - w łatwy sposób dowiesz się, kto strzelił najwięcej goli, która drużyna ma najlepszą obronę i wiele więcej.

Sekcja Igrzyska (Londyn 2012), podobnie jak sekcja Ekstraklasa, to nie tylko informacje i galerie. Dzięki dostępowi do terminarzy (ogólnych i dyscyplin), profili Polaków oraz livebloga, możesz sprawdzać jak przebiegają zmagania w Londynie oraz który kraj ma szanse stać się liderem tabeli medalowej.

Sekcje Ekstraklasa pozwala na śledzenie na żywo relacji ze spotkań, nieważne więc w jakim jesteś miejscu - zawsze możesz kibicować swojej ulubionej drużynie.


Strona wsparcia: http://mobilna.wp.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z aplikacji oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły pod adresem http://onas.wp.pl/poufnosc.html

More from category

Trace Number Free Learning App
Free Cooking Games
DOWNLOAD
Bicycle trip with love
bxapps
DOWNLOAD
Спиннинг для начинающих
pibaapk
DOWNLOAD
Zoho Invoice and Time Tracking
Zoho Corporation
DOWNLOAD
Kingdoms & Monsters (offline)
Mobile Monsters GmbH
DOWNLOAD
FileDrop
SukMin Kwon
DOWNLOAD
Outlook EWS Web Mail
Michael Bazos
DOWNLOAD
Fairy Ballerina Puzzles
Scott Adelman Apps Inc
DOWNLOAD
Chistes
anjokes
DOWNLOAD
TV Program
AppFreaks
DOWNLOAD
Butterfly Fashion Wallpapers
Wallpaper Graffiti LTD
DOWNLOAD
تحويل العملات
Ahmad Ababneh
DOWNLOAD