osmino

Sport WP.PL

Sport WP.PL
(940 total ratings on Google Play)
Wirtualna Polska / Sports
Downloads: 100k
(940 total ratings on Google Play)

Description

Sport WP.PL w aplikacji to informacje z wielu dyscyplin, wyniki sportowe, sekcje tematyczne (Ekstraklasa, Igrzyska, Euro) oraz relacje live i liveblog.

Sport WP.PL umożliwia dostęp do najnowszych wiadomości, galerii o tematyce sportowej oraz do aktualnych tabel wyników i terminarzy m.in. lig piłki nożnej, czy F1.

Sekcja Ekstraklasa pozwala dodatkowo na przeglądanie rozbudowanych tabel oraz statystyk ligi - w łatwy sposób dowiesz się, kto strzelił najwięcej goli, która drużyna ma najlepszą obronę i wiele więcej.

Sekcja Igrzyska (Londyn 2012), podobnie jak sekcja Ekstraklasa, to nie tylko informacje i galerie. Dzięki dostępowi do terminarzy (ogólnych i dyscyplin), profili Polaków oraz livebloga, możesz sprawdzać jak przebiegają zmagania w Londynie oraz który kraj ma szanse stać się liderem tabeli medalowej.

Sekcje Ekstraklasa pozwala na śledzenie na żywo relacji ze spotkań, nieważne więc w jakim jesteś miejscu - zawsze możesz kibicować swojej ulubionej drużynie.


Strona wsparcia: http://mobilna.wp.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z aplikacji oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły pod adresem http://onas.wp.pl/poufnosc.html

More from category

라바 하늘 높이 날다 LITE
HS-EMJ
DOWNLOAD
Laser Pointer Simulator
Gravity Games ltd
DOWNLOAD
광주버스 - 광주지역 모든 버스정보
강창휘
DOWNLOAD
My Optus
Optus Mobile Pty Ltd
DOWNLOAD
Stop The Robots
Ludus Studio
DOWNLOAD
Navy Gunship Shooting 3D Game
Legion Games
DOWNLOAD
Ocean Journey Light
Aearon
DOWNLOAD
Halloween Live Wallpaper
Cellfish Studios
DOWNLOAD
Помощник электрика
NTD
DOWNLOAD
Arrolladora
Miguel Angel Cobas Perez
DOWNLOAD
Acertijos y Adivinanzas 2
Grupo SYNCROM
DOWNLOAD
Nomorerack
Nomorerack.com Inc.
DOWNLOAD