osmino

Pırlanta Kitap

Pırlanta Kitap
(1900 total ratings on Google Play)
Işık Yayıncılık Tic. A.Ş. / Books
Downloads: 100k
(1900 total ratings on Google Play)

Description

1987 yılında Nil A.Ş olarak yayıncılık hayatına başlayan yayın evimiz ilk başlarda genel anlamda dinî, ilmî, edebî, fikrî, kültürel ve sesli yayıncılık alanlarında faaliyet gösteriyordu. Bu manada kültür hayatımıza sayısız nitelikli eser kazandıran yayın evimiz 2005 yılından itibaren velud bir iş bölümü yapılanmayla bir gönül ve aksiyon insanı Fethullah Gülen eserlerinde yoğunlaşma kararı aldı.
Böylece geleceğin fikir işçisi ve mimarlarına daha nitelikli ve daha hızlı ulaşma/buluşma gayretindeyiz.
Nil Yayınları, insanı yücelten değerlerden habersiz yetiştirilmiş, maddenin ağır baskısı altında ezilmiş ve tükenmiş, hiçliğin koynunda süt emen nesillerin kayboluşu karşısında, bu nesillere örnek insanın ve cemiyetin nasıl olması gerektiğini anlatmak sancısıyla kurulmuş bir yayınevidir.
Örnek insan ve toplumun vasıfları ile, kalb-kafa bütünlüğü mülâhazasına bağlı yaşayan, özü-sözü doğru vicdan genişliğine ulaşmış fertle başlayıp, aile ve nihayet ideal bir toplumun yol haritasını veren bir yayıncılık anlayışı izlemektedir.
Asrımız ilim asrıdır ve bundan sonra da ilim hükmedecektir. Bir insanın gerçek insan olması da kafasının müspet ilimlerle, kalbinin de inançla aydınlanmasına bağlıdır. Din ile ilim el ele yürüyecek.. iman ile akıl sarmaş-dolaş her yere meyvelerini saçacaktır.
Şimdi Muhterem Fetullah Gülen Hocaefendi''nin tüm eserlerini bu uygulama ile android cihazlarınızda okumak üzere sizlere sunuyoruz.
Geliştirici Sürat Teknoloji | www.surat.com.tr

More from category

Hunting Game Online 3D 2014
RBA.IM Android Games
DOWNLOAD
Cinesa: Cartelera de películas
Codiwans
DOWNLOAD
Hy-Vee
Taqtile
DOWNLOAD
Chat World
Christian Albert Mueller
DOWNLOAD
audio book - better tennis
Twayesh Projects
DOWNLOAD
Football Trainer
bitTales Games
DOWNLOAD
Рыбалка
INEL, CJSC
DOWNLOAD
Better Keyboard Skin - Blue
nEx.Software
DOWNLOAD
Big Red Truck: 3D Driving Sim
Big Baja Apps
DOWNLOAD
Разыграй друга Приколы Шутки
Magnum-Book
DOWNLOAD
Идиот. Достоевский
Crenapp.com
DOWNLOAD
Намаз
magazinknig
DOWNLOAD